Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aswmaster

    tag

    sztem semmi értelme se a 290X-nek se a TITANNAK.
    HD 7990 agyon vissza veri mindkettőt, előbbinél egy áron, utóbbinál pedig 100k-val olcsóbban :))

    "A tudományban a kísérletek és az elemzésük időhöz kötöttek, mégis úgy képzeljük, hogy időtlen természeti törvények bizonyítékát tárjuk fel. A törvények nem időtlenek, ezek is a jelen tulajdonságai, és idővel változhatnak." - Lee Smolin

  • aswmaster

    tag

    válasz Prof #184 üzenetére

    természetesen egyetértek veled, ezekben mind gyorsabb a TITAN/290X (Skyrim/Ac 3/Starcraft 2). Én mondjuk full HD-ra veszek kártyát (sztem manapság a játékosoknak ez a legnagyobb része), és messze a játszhatóságon felüli FPS-s produkál a 7990 is. A legtöbb játékban pedig messze jobb a fenti két kártyánál. Ezzel csak azt akartam írni, hogy a csúcskártyáknál mindig lesz olyan játék, amiben más-más eredményeket produkálnak az egyes VGA-k, de ár/teljesítmény alapján a 3 "csúcskártya" közül sztem a 7990 éri meg a legjobban. Mondjuk aztán ki tudja, aki 150e felett ad ki VGA-ért, lehet, hogy tényleg teljesen lényegtelen az árazás.

    "A tudományban a kísérletek és az elemzésük időhöz kötöttek, mégis úgy képzeljük, hogy időtlen természeti törvények bizonyítékát tárjuk fel. A törvények nem időtlenek, ezek is a jelen tulajdonságai, és idővel változhatnak." - Lee Smolin

  • aswmaster

    tag

    válasz TTomax #270 üzenetére

    (#270) TTomax
    Ettől függetlenül még egy sem sült meg belőle,túl van ez lihegve kissé...

    Nana, azért ezt egy kicsit cáfolnám saját és haverom tapasztalata alapján is. Mindkettőnknek volt 8800GT-je (neki ASUS, nekem Club3D, szóval nem gatyi márkák), mindkettő ugyanazzal a hibával halt meg (a kari ment csak tök fekete lett a képernyő).

    Találtam hirdetést itt a prohardveren aki javította őket. Egy szombathelyi srác mindkettőnkét megcsinálta 2-2e Ft-ért. Root cause: a chip néhány lába kiolvadt a nyákból a hőtől. Ha rákeresel a neten, a 8800GT-nek ez típushibája, tömegesen haláloztak el túlmelegedés miatt.

    Mindig vegyesen vásárolok VGA-t lehetőleg legjobb ár/teljesítmény alapján (szóval mindkét márkából volt/van/lesz), de az tény, h AMD kártyám még sosem halt meg hő miatt. Ezzel most nem azt akarom mondani, hogy soha nem is fog, de nVidiára már volt példa.

    "A tudományban a kísérletek és az elemzésük időhöz kötöttek, mégis úgy képzeljük, hogy időtlen természeti törvények bizonyítékát tárjuk fel. A törvények nem időtlenek, ezek is a jelen tulajdonságai, és idővel változhatnak." - Lee Smolin

Új hozzászólás Aktív témák