Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GerykO

    aktív tag

    válasz lenox #572 üzenetére

    Mond már meg nekem, hogy hogy a fenébe visz el egy inteles grafikával rendelkező atom egy 1080p-s tartalmat? A BD3d-ről már ne is beszéljünk, eleve nem rendelkezik, maximum csak nagyon jó esetben 1.3A HDMI kimenettel. :W
    De szerintem még a 720p-s tartalmak egy része is akadozik, a flash tartalmú oldalakról szerintem ne is beszéljünk. Tudod hány netbook, meg nettop fordult meg a kezeim közt? Nem csak mostanában, de amikor megjelentek (tudod mennyit szoptam az IONos driverekkel?, vagy a hang nem volt jó, vagy a kép, vagy a hálózat baszakodott. Nem, nem azért mert szar, hanem mert gyerekcipőben járt, pedig előtte 8200 néven a c2d-k alatt futott, meg am3 alá is volt). A gmail-em szaggatott rajtuk. De persze, ajánld csak az ismerőseidnek (majd hallanak ők is a Brazosról, vagy IONról idővel), és utána meg kérdezd meg édesanyád, hogy miért csuklik. :C
    Vajon az a 7-800 laptop/netbook tulaj, vagy 1000-1200 asztaligép tulaj, akik tőlem vettek gépet, miért nem jöttek vissza soha anyázni, hogy egy szart adtam el? :U Persze volt olyan, aki azt mondta, hogy én ne magyarázzam meg, mert neki az informatikus haverja ezt mondta... Mondtam, hogy 3 napon belül úgyis találkozunk, hogy lassú a gép, akkor még elvihetik az én ajánlásomat, és 10ből 9szer bevált. Volt olyan is aki erre úgy reagált, hogy csak rá akarom tukmálni a drágábbat, itt felhívtam a figyelmét a döntés az övé, engem nem izgat mit vesz. Ezen megsértődött és lelépett, na ő anyázott volna az tuti. Te is egy ilyen snob lehetsz, tipikus ki ha én nem ember, szerintem. Szakmailag minimális hozzáértéssel, nulla piaci ismeretekkel, még kevesebb szervizes tapasztalattal. És ez nem lenézés, csak próbálom elmagyarázni a csekély felfogóképességű elmédnek, hogy mi miért van. De te csak write-only floodolod az Intel marketing szarságát. Tudom, nekem is kellett hintenem míg a MM-ben dolgoztam. (Amikor olyan kérdés érkezett, hogy nem tudnátok rendelni AMD-s konfigot, ne tudd meg hogy kínlódtam, hogy mit mondjak neki.)
    Szerintem jó lenne itt pontot tenni a részemről vitának induló, részedről vitatkozásba fulladt offolásnak.
    „A vita a tudás okos cseréje, a vitatkozás a tudatlanságé” - Ha megfejted melyik buta ember mondta ezt, jutalmad egy piros hangszóró, melyet a helyi szeméttelepen vehetsz át. :DDD ;] Mellesleg az általam linkelt teszteket az Intel szemüveg miatt nem láttad? :W

    [ Szerkesztve ]

    Válaszolj a privátra!!! Elég annyi is, hogy szarok rá(d)...

  • dezz

    nagyúr

    válasz lenox #572 üzenetére

    Nem, egyátalán nem úgy működik, ne folytasd a sértegetést! Egyátalán nem kell velem egyetérteni, csakhogy te egy alapvető piaci törvényszerűséget vontál kétségbe, majd nekiálltál sértegetni és játszani az értetlent. (Ja nem, az utóbbit a topik legeleje óta csinálod.)

    "Atom+Intel grafika meg szerintem az atlagusernek pont megfelel."

    Tőlem gondold csak így. A baj ott kezdődik, hogy ez számodra egy olyan dogma, amitől semmilyen tény nem tántorít el (pl. hogy lassan a hétköznapi internetezéshez is kevés lesz vagy hogy a Passzianszon kívül mást nem futtat használható sebességgel) -- még az sem, hogy a többség a Brazost keresi...

    "Nem, azt mondom, hogy ha valamirol nem tudod, hogy letezik-e, de tudod, hogy dragabb, akkor az komolytalan."

    Az közgazdaságtani alaptételek komolytalanok? Vagy csak azt sem tudod, miről beszélsz?

    "Bocs, nincs kedvem ezt tovabb elemezgetni..."

    Mondod te, miután több embert több oldalas fölösleges vitára ingereltél???

    (#582) GerykO: Azért az itteni teszt sem rossz, csak ezt a WinRAR benchmarkot nem tudom hovatenni.

Új hozzászólás Aktív témák