Keresés

Hirdetés

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

  • Mindent megtudtunk az új Nokia 3210-ről

    ma Részletes képek, specifikációk és euróban megadott ár is van a legendás modell újraélesztett verziójához.

Új hozzászólás Aktív témák

  • ThorsHUN

    őstag

    válasz farkas26 #50 üzenetére

    Hi!
    Egyik kezemen GTR 2e a masikon Xiaomi mi watch.
    Tesztelem oket.
    A GTR 2e pozitivuma az, hogy gyorsabban megerkeznek ra az ertesitesek, nem tul jelentos, kb fel masodperccel elobb zizeg mint a mi watch.
    Sokan szidjak a zepp aplaklamazast, nekem pont, hogy tetszik. Reszletesen megtekinthetoek az adatok.
    Az ora (szurkeben van nalam) egyszeruen gyonyoru. Ezert faj a szivem erte.
    A PAI nagyon motivalo tud lenni.
    Beallithato a folyamatos pulzusmeres is, hogy hany percenkent merje.
    Importalhatoak az adatok Google fitbe es stravaba!!!

    A menurendszere eleg bonyolult, de ezt meg megszoknam.
    Viszont harom dolog van ami nagyon nagy csalodas:
    Kabatban a gps seta kozben folyamatosan elveszitette a jelet. Amikor talalt akkor is nagyon durvan mellelott. Kacskaringos volt az egesz. De ilyen 1,9 km-re mert 2,8 km-t...
    A masik a HR szenzor. Ugy futottam, hogy 1 perc futas egy perc seta. A mi watch gyonyoruen hozta a HR gorbet. Fel le fel le. A GTR 2e nem talalt muholdat, szoval buktam az egeszet ebbol a szempontbol, es sokkal szetszortabb es kevesbe lathatoak ezek a hullamok. Kozben is neztem. Futas vegen amikor vert a szivem a mi watch hozta a 138-143as pulzust, a GTR 2e akkor meg csak 125nel tartott aztan maszott fel 130 fole.
    A harmadik meg az uzemido. Csutortokon 1kor vettem le mindkettot a toltorol a GTR 2e nem talalt GPS-t a mi watch igen. Igaz, hogy nehany orat a GTR 2e allways on displayen volt.
    Jelenleg GTR 2e 75% mi watch 86%

    Szoval hiaba SOKKAL szebb a GTR 2e, hiaba tetszik nekem az app, hiaba van strava/google fit/gtx vagy milyen import, egyszeruen szar adatokat mer. Meg tesztelem, de egyelore ezek a meglatasaim. Gyorsan kb azonnal megmutatja a szamlapot, olyan vibralast allitasz be amilyet akars, kicsit erosebb a vibralasa mint a mi watchnak, stabil a kapcsolat a telefonnal, mukodik az offline hangparancs, minden ok meg az uzemidovel is ki lennek bekulve, de ez a gps/HR nem az igazi sajnos.

Új hozzászólás Aktív témák