Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csapoati

    nagyúr

    válasz kárátékutyá #69 üzenetére

    Az oldallehivasok szamat azert megneznem a kulonbozo platformok hireinel. :) Hiszen nyilvan foleg olyanokrol irnak, ami erdekli a nepet. Most az, hogy itt tizen +1-eztek, az nyilvan nem reprezentativ. De en abba is hagyom, ha plusz infot akarok, akkor mas oldalakat is megnezek, problem solved.

    tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

  • Bocha

    HÁZIGAZDA

    válasz kárátékutyá #69 üzenetére

    Olyan témákat feszegetsz, amik már mélyebb tartalomszerkesztési kérdések, mint amiket te olvasóként láthatsz. Megnéztem a tényleges, élő statisztikáinkat, jelenleg a mobileszközről érkező felhasználóink 0,3 százaléka használ BlackBerry rendszert, 992 emberről beszélünk, akik közül egyébként 496 PlayBookot nyomkod, úgyhogy a BB10 felhasználók száma jelentéktelen. Hangsúlyozom, itt a mobil eszközökről érkező olvasóink 0,3 százalékáról van szó, míg Apple estében ez a szám 19,2 százalék, Samsungnál pedig 16,9 százalék (a BlackBerry-t ebből a szempontból még az Acer és a Kindle Fire tabletek is lenyomják).

    Szóval értem én, hogy a BlackBerry közösségnek nagyon fontos egy BBM frissítés, de speciel efféle szoftveres dolgokról Android esetében sem írunk, mert viszonylag szerény érdeklődésre tartanak számot még a nagyobb platformok esetében is, a fenti számok fényében el lehet képzelni, hogy a BB-nél mire lehet számítani. Továbbra is úgy érzem, hogy a BlackBerry készülékekről nagyon gyorsan megjelenő, alapos és korrekt cikkek vannak, az olvasói összetételhez képest a hírek mennyisége bőven kielégítő. Itt most két kritika merült fel, amelyekre már reagáltam:
    -BB 10.2.1: Hiba volt nem foglalkozni vele, mint említettem, pótlom!
    -BBM frissítés: Erről akár írhattunk is volna, de hiányosságként nem említeném, hiszen más platformoknál sem írunk egy csevegőszoftver frissítéséről, akármilyen kiváló is. Olvastatok már ChatON frissítésről hírt? Pedig azt kicsit többen használják, mint a BBM-et.

    Ha a fentieken kívül bármilyen hiányosságot véltek felfedezni a BB-hírekkel kapcsolatban, azokat korrekt, emberi hangvételben, konkrétumokkal várnám. Mert a "nem foglalkoztok a BB-vel" hozzászólásoktól önmagában sajnos nem tudok megvilágosodni, tényleg arra lennék kíváncsi, hogy az elmúlt 1-2 hónapban mi volt a fent felsoroltakon kívül az a hír, amit méltatlanul figylemen kívül hagytunk! :R

    Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

  • Bocha

    HÁZIGAZDA

    válasz kárátékutyá #81 üzenetére

    500 ember is sok, nem állítottam ennek az ellenkezőjét, de azt azért látnod kell, hogy a teljes létszám körülbelül 700 000, tehát minden 1400. ember néz minket BlackBerry-ről (ha pedig azt nézzük, hogy PlayBookja egyébként is a BB tulajdonosoknak van, akkor ennyien sincsenek). Amikor a Mobilarena még egy piciny lap volt, akkor nyilván arról írtunk, amiről épp kedvünk tartotta, most viszont nem árt, ha kielégítjük az olvasók többségének az igényeit is.

    A teljes szerkesztőségben (Prohardverrel és IT caféval együtt) négy ember is BlackBerry 10-es cuccot használ (két Z10 és két Q10 van), szóval házon belül nagyon felülreprezentált a platform, szeretjük, foglalkozunk vele. Ettől függetlenül nem érzem úgy, hogy a függetlenségünkkel kapcsolatban pont a BB miatt kritika érhetne minket, a platform olvasótáborához képest szerintem sokat és minőségi módon foglalkozunk a rendszerrel.

    Bár az elbénázott lead miatt most komolyan rosszul érzem magam, amiatt még egyszer elnézést kérek! :(

    Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

Új hozzászólás Aktív témák