Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz M.Ryche #725 üzenetére

    Ami a parancsindító kapcsolót illeti, szerintem több módon is megoldható. Úgyhogy a kérdés szerintem inkább az, hogy melyik a legalkalmasabb mód. Ehhez viszont tudni kéne, hogy pontosan mit (miket) szeretnél (mi jelenjen meg, mikor, hol, mit csináljon, stb).
    A Taskokat én általában békén szoktam hagyni, de van néhány kivétel. Ilyen pl. a Tapatalk, ami sztem a használathoz képest túl sokat ébresztget. Ezért készítek egy ikont (pl. Play -en az alkalmazás ikonja screenshotból). Készítek egy parancsot, ami vár x percet, miután a Tapatalk kikerül a fókuszból, majd leállítja és letiltja, ha nincs épp fókuszban. Egy másik parancs pedig engedélyezi és indítja. Ez utóbbihoz rendelem a parancsikont, amit a launcherrel behelyeztetek a megfelelő alkalmazáscsoportba. Indításkor olyan, mint ha a Tapatalkot indítanám, de nem kell kilövögetni, mivel magától el sem tud indulni. Ezt a módszert csak egy tippnek, gondolatébresztőnek szántam.
    Én kerestem/keresek automatizálható dual sim deaktiváló lehetőséget és nagyon örülnék annak az infónak! Előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák