Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B@ldrick

    aktív tag

    válasz B@ldrick #512 üzenetére

    Keyguardot megtaláltam csak itt is belépés után ha a home gombot megnyomom feljön a mintakérő. Most gondokodom, ha hívás van akkor passzívba is frissülni fog a cellainfó.
    Nálatok se frissül az értesítési területen az utolsó parancs (10-i BT BE)? Találtam egy leállást: ha a hibakövetést törlöm majd belelapoznék -> jelentés elküldve.

    ▌iPhone 12 • Huawei P20 Pro • OnePlus 3 • HTC One ▌Linux Mint • OpenMediaVault • XPEnology ▌

  • #79335424

    törölt tag

    válasz B@ldrick #512 üzenetére

    Erős az összefonódás az E-Robot és az Elixír2 között. Igazából együtt ütősek. Én teljesen egyként kezelem őket, minden droidomon az "alapkészlet" részei. Az Elixírben van lock kapcsoló (ha keyguard alatt erre gondolsz). Ezt kell egy Elixír profilba tenni és a profilt tudod aktiválni Robotban. De Secure Settings -ben is láttam ilyen opciót. Valamint, ha esetleg tudsz rá Tasker, Locale beépülőt, akkor azokat is vezérelheted Robotból. De sajnos, ennek a működése is készülékfüggő. Egyik ismerősnek akartam küldeni egy robot parancsot a pattern lock -ra, de Samun nem működik. Ha visszakeresed, akkor elolvashatod a szenvedést. Végül feladtam, mert az embernek mégsem kellett, nálam meg alapból ki van kapcsolva a lock.

    Update:
    Tényleg. Most látom, hogy már a Robotban is van ilyen opció. Az jó, ha elküldöd a hibajelentést, de Tamás szokta figyelni a topikot és ha visszaolvasol, akkor láthatod, hogy erőteljes a support. :) Gondolom, elutazott vmi netmentes helyre, mert egy ilyen beszélgetésnél már szokott segíteni egy-két okos trükkel. De így, most be kell érned velünk. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák