Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz zeon.hu #4473 üzenetére

    Szégyen és gyalázat lenne, ha root joggal és E-Robottal felvértezve, nem tudnék igába hajtani egy ilyen sehonnai lockocskát. :) Igaz, hogy jelenleg, screen off után csak fél óráig tart a hatalmam, de addig én mondom meg, hogy mikor legyen lock. Nem is volt nehéz kibabrálni vele.
    Az alap felállás ugyebár az, hogy a lockscreen aktiválódását az alkalmazáson belül lehet késleltetni. A beállítható max. késleltetés 30 perc. Ezen belül, a kijelző aktiválásakor a home, vagy a fókuszban levő alkalmazás látható. A C-Locker kellő prioritásának megőrzése érdekében van egy állandó ikonja a notibáron (mint a Robotnak). Ennek van egy érintési művelete, ami a beállított késleltetéstől függetlenül, azonnal aktiválja a lockot. Innentől síma ügy.
    Esemény: kijelző kikapcsolva
    Műveletek:
    -Várakozás. (Nem muszáj, csak opcionális. Én most két másodpercre állítottam.)
    -Értesítési terület megnyitása
    -Autoinput action -Click (meg kell mutatni neki, hogy mire bökjön)

    Ennyi. Az eseményhez feltételként, tagadás operátorral hozzá kell adni azokat a kivételeket, amiknél nem szeretnéd, hogy aktiválódjon a lock (pl. tagadás operátor -> alkalmazás fókuszban -> MobileVoip).
    Nálam müxik!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák