Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pengwin

    addikt

    válasz BalanceR #25 üzenetére

    Többek között azért sincs ilyen amit leírtál, mert...
    1. Cherry Trail közel sem elég erős pl. grafikus munkához. A BT és CT Atomok jelenleg az alap dolgokra elegendőek, komoly munkához kevés, esetleg pár ipari /üzleti célszoftvert tudna futtatni, de gondolom ahhoz sokszor szükséges lenne valami letiltott /kihagyott x86 utasításkészlet kiegészítés.
    2. "win alatt is futó android".. Na ez így sacc/kb. garantálná a maximum 2-3 órás használatot.
    3. annyira különböző célú eszközöket mint a telefon, a média lejátszó és a számítógép mi értelme lenne kombinálni? Az általad írt felhasználáshoz teljesen felesleges Mindennek egy eszközön belül lennie, szerintem kimondottan kényelmetlen lenne, hogy vagy média lejátszóként, vagy telefonként, vagy PC-ként használod az egyetlen eszközödet.

    Az elképzeléed alapvetően nekem is nagyon tetszik a maga geekségében, de őszintén szólva egyedül a kényelem szólna a koncepciód mellett, viszont szerintem még ebből a szempontból is jobban jársz külön okostelefonnal és mondjuk egy Cherry Trail-es HDMI stickkel...

    (#23) GIJoe
    Te egy teljesen más Teclastról beszélsz... :U
    Az X98 teszt nincs a logouton, az előző generációs kistestvérről írt valaki tesztet, egyáltalán nem biztos, hogy ebbe is olyan eMMC került.

    [ Szerkesztve ]

    Üdv, pengwin

Új hozzászólás Aktív témák