Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lordus

    senior tag

    válasz jopont #13886 üzenetére

    Tárhely szűkösség? Figyi, leszeded a felesleges hülyeségeket (parlingo, shazam, stb... kb. 10-15 progi) meg felrakod a link2sd-t, beállítod auto linkelésre (persze csak miután felraktad a launchert, meg azokat a kis progikat, amiket jó, ha azonnal bekapcsolás után lát, nem kell várni a memóriára) és mindent átpakol.

    tegnap óta felraktam úgy 20 programot, és van 80-90 mb szabad helyem.

    Ja! és érdekes, hogy amíg a 2.3-nál ha a task killerrel kilőttem a futó alkalmazásokat, kb. 215-230 mb szabad hely volt, a 2.2-nél 280-290 mb...

    veszteni nem veszíthetsz, bármikor frissíthetsz később is 2.3-ra. Ha kijönne egy nem akkuzabáló, ÉS nem tetűlassú, akkor talán frissítek én is.

    De az első, amin meg fogsz lepődni: a sebesség. Minden animáció be van kapcsolva, és nincs várakozás, gondolkozás, fagyás... fut mint állat :)

    és egyelőre az akksi is úgy tűnik, olyan, mint a régi szép időkben! (kopp-kopp) :)

    DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

Új hozzászólás Aktív témák