Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz Abu85 #27 üzenetére

    Hát, szerintem pedig az egy héten belüli válasz még normális. Az AMD kapaszkodik, kell is nekik. Nyerjen az aki jobb. Ez is beletartozik, ha majd az Intel rászorul, akkor majd fog válaszolni.

    A másik, hogy mint átlag usert engem szerinted mennyire érdekel, hogy mennyi nm? Meg hasonlók?
    Mint mérnököt érdekel.

    De mint felhasználót az fog érdekelni, hogy minden fusson rajta ami nekem kell kb.

    2001-2005-öt írtál. Ha 2001-re utalsz, akkor írj 2001-et, ne egy sok éves tartományt.

    Hát ha eddig kamuztak... Akkor ennyit fogok.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • Egon

    nagyúr

    válasz Abu85 #27 üzenetére

    Én nagyon csodálkozom rajta. Az AMD-hez viszonyítva az Intelnek összehasonlíthatatlanul jobbak a lehetőségei anyagilag, és mégis az AMD az, amelyik cég a sajtókérdésekre kb. 10 percen belül reagál. Az Intelnél csoda, ha egy héten belül érkezik válasz. Ez egy garázscégnél elfogadható, de egy Intel kaliberű multinacionális vállalatnál olyasmi igényem volna, mint az AMD-nél. Na jó elfogadnám a negyedórás válaszidőt is. Elég sok céggel van kapcsolatunk, de olyat még a kicsiknél sem tapasztalok, hogy hetekig nincs valamire válasz. Ez nem erőforráshiány, hanem szarul szervezett sajtórészleg.

    LOL, egy kis Kelet-Közép-Európai ország, nemzetközileg vélhetőleg elhanyagolható ismertséggel rendelkező, online lapjának újságírójaként, egy picit nagy az arc és az öntudat... ;] Az Intel meg a helyeden kezel, ennyi... ;] Az AMD-nél meg a jelek szerint tudják, hogy az ő szekerüket tolod (lásd még azt is, hogy miért nem kaptok teszthardvert az nV-től; valamint esetleg magyarázhatja azt is, hogy miért is nem áll veled szóba az Intel...), így persze onnan gyorsan jön a válasz... :C

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Új hozzászólás Aktív témák