Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lolller

    tag

    válasz 8th #23 üzenetére

    Én meg az ilyen embereket nem nézem semmibe. Pedig rólam is sokan mondják, hogy tapló vagyok, de én legalább megtanultam már, hogy nem kell mindent kimondani amit gondolok. Engem nem tesz jobb emberré a vélt vagy valós igazammal való másik ember megalázása. Ezt lehet Neked sem lenne gond szem előtt tartani, mielőtt ezzel a mentalitással és a szavakkal való megalázásra jönne egy olyan válasz ami nem szavakban fogja kifejezni a nem tetszését. Utána jön az, hogy nem lesz mivel felállnod a legközelebbi mélypontodból, lábak nélkül. Lelked rajta, hogy te hogy látod a világot még, ha ilyen frusztráltan is teszed, de a stílusodon bőven lenne mit finomítani, mert ez már több mint sértő.

    Hidd el nekem, kitudnálak elemezni Én is, más is olyan stílusban amiből a következő "felállást" tervezgethetnéd, de felmerül a kérdés ez kit visz előre? Abban ahogy írsz, semmiféle segítőszándék sincsen, szimplán jól esik neked a másik ember taposása még, ha nyájasan is azt kommunikálod, hogy te ezt azért teszed, hogy neki jobb legyen. Tudod, Te is, Én is, hogy ez nem így van. :)

    varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

Új hozzászólás Aktív témák