Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • raider21

    aktív tag

    Sziasztok!

    Volt egy 4.5 évig hibátlanul működő DSL-360T modemem, amit ADSL2+ képes firmware -el frissítettem úgy 1.5 éve.
    De sajna lefüstölt routerrel együtt úgy 2 hónapja, ugyanis belátogatott a rézdróton egy villám..., mert a közelben belecsapott a vezetékbe! Zavarszűrő, modem, router lehaltak.

    Garanciában cserélték a modemet. Féltem, hogy a rossz hírű DSL-360R modemet fogja hozni a T -s szerelő. Nem az lett, hanem Huawei SmartAX MT800u-T.
    Na ennek sem örültem meg hű de nagyon.
    De ez már ugye tudja a 24Mbit/sec / 1Mbit/sec sebességet, így belevágtam a rózsaszín T szolgáltatónál a csomagváltásba, és végre ADSL2+ csomagom van,
    ami 15 Mbit/sec / 900 kbit/sec sebességű.

    A modem teszteket OrbMT 3.40 -el végeztem, mert a SM 50B -el nem sikerült egyik modemhez sem kapcsolódni.

    A Huawei modem eredményei:

    Nem igazán voltam elégedett a feltöltési sebességgel, de ráfogtam a távolságra, míg ki nem derült számomra, hogy sokszor van vonalszakadás és újraszinkronizálás. Visszaolvasva, ez a Hüvely "sajátos" tulajdonsága.

    Így beszeretem egy DSL-321B modemet. Na ez mindjárt más!!!

    A DSL-321B eredményei:

    A 321 ténylegesen jobb, stabilabb modem, mint a Hüvely, és méltó utóda a 360-, és a 380T -nek.
    Igaz forrófejű, de minden beállítást úgy eszközöltem, ahogyan a fórum korábbi hozzászólásaiban már kifejtésre kerültek. Eddigi 1 hetes intenzív használattal a hátam mögött meg vagyok vele elégedve, és kijelenthetem jó vétel volt.

    [ Szerkesztve ]

    raider21

Új hozzászólás Aktív témák