Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ST05

    őstag

    válasz Badman 4ever #7 üzenetére

    kicsit fusd át a haswell topikot, mert Fiery rommá feszelte szerencsétlen
    haswelleket, csak megsúgom 820mV stabil 3Ghz, Fiery 3,4 hez adott1,2V felett és hasonlók

    de elég lenne ha ezt észre vetted volna [link]
    vagy ezt: [link]

    [ Szerkesztve ]

  • ST05

    őstag

    válasz Badman 4ever #22 üzenetére

    én is gyári hűtőt használtam, nem véletlen úgy készítettem a képet, hogy látszon is,
    továbbra is szándékos erőltetett bénázásnak tartom, annyira átlátszó
    (" jaj ne haragudjatok a video minöségért, remegett a keze az idegtől hogy meleg , jaj ne :C csont átlátszó
    Az Átlag júzer ahogy említjük, meg csak képes egy bios
    belépésre, offset, vagy szorzó fel, "és csókolom, :U
    ( ennyire ne legyen már egy átlag júzer looser júzer ,ugyanmár veszünk egy kocsit,
    annak is beállitod az ülését nem ? vagy nyomorgunk benne 8 évet, mert egy 150cm es
    japó tesztelte előtte a vasat? :U szerintem nevetséges nem kicsit na mindegy
    nem akarom szapulni, mert egyéb munkásságait becsülöm, mint itt sokmindenkinek :R
    4.4-en hozza elődje ivy 4.6Ghz teljesitményét , és ez a lényeg, 5k-s hütés rá
    nagyobb se kell felesleges, és akkor megáll 80 ban vagy 90 ben .ennyi
    lapgyártók nem oldották meg, ez az ö felelösségük, berakták az adaptiv fesz adagolás
    lehetőségét ,és old meg magad, ez nem az intel hibája :U hogy a lap furán kezeli autón

    Elnézést a hosszú offért, muszájnak éreztem reagálni, hogy lásd ezt pozitiv szemszögből is
    Most hogy ezt a jó kis írást olvasva kiderül, hogy 100 fokos chipet tesznek
    tabletbe, végképp kezdem azt hinni, hogy tökéletesen mindegy hogy 40fok vagy 90 a haswell.

    Csíkszélességben hol tart ez a tablet proci 22nm? és mekkorák méretileg? :)

Új hozzászólás Aktív témák