Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • J.J. András

    őstag

    válasz #72042496 #35 üzenetére

    az a vicces, én az Oázisban veszem már lassan csak 12÷13 éve a monitorjainkat.... ..... és az általad használt LG-t másfél éve vettem meg, kalibráltatva általuk...... de engem pl. a kisebb pixelsűrűség nem zavar, sokkal jobban ki tudom használni mint előtte a 27"-os 4kHD valami AOC gamer monitoromat..... egy hiányzik a kurva LG-kből, a hangfal.... nekem csak halkan szól rádió, vagy épp munka végén játszok egyet, de kellene az 2×2W kis hanggerjesztő bele....

    most éppen azon agyalok, az Oázis Computer az elején, a 2006÷2007 körül, nem itt a Csengery utcában volt..., vagy keverem őket az iPON-nal? Na mindegy is....,
    a LÉNYEG: ha fogalmatlanul mész be hozzájuk a boltba, akkor is remek monitorral jössz ki, igényeidnek és pénztárcádnak megfelelővel, nagyon korrektek.... volt már több cserém velük, az is simán ment mindig.. :R

    JAH, TUDOM MIÉRT ÍRTAM !!: Tudod mennyiért vettem 1,5 évvel ezelőtt ezt az LG 32GK850b-t ?? 160ezer Ft-ért, most meg nézem, 220÷250ezer a normális ára....
    atya világ 150%-os infláció, csak mire fel ???!!! én nem keresek 1,5-szer annyi pénz, mint 2019-ben.... :U

    '' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

Új hozzászólás Aktív témák