Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • H0P4

    csendes tag

    Úgy szeretnék látni valami eladási statisztikát ezekről a high-end laptopokról. Gondolok itt a 400ezer feletti értékűekre.

    Amúgy meg ha lenne rá felesleges 500-600ezrem akkor sem vennék. Én komolytalannak érzem ezeket a laptopo GPU-kat még mindíg.

    Rengeteg-rengeteg laptop tesztet néztem az elmúlt fél évben. Mindegyik csúcs laptopban volt valami ami ólcsó/gagyi/low-quality volt benne. Van amelyiknek jo a belseje, de a kijelzője pl nem IPS. Van amelyiknek jó a belseje, de 4k kijelzővel szerelt és a GPU képtelenség hogy meghajtsa rendesen, legyen az 970 vagy 980m.

    Nem értem egyszerűen a laptop gyártókat/tervezőket. Én már évek óta várom hogy lecserélhessem az asztali, 8évnél öregebb PC-m, és még mindig semmi de semmi nem közelíti meg a teljesítményét [ami laptop]. Főleg hogy az ár/teljesítmény kategóriáról ne is beszéljünk.

    Mielőtt azzal jöttök hogy nem, a laptopokat ne hasonlítsuk össze asztalival, szerintem most már erőssen erről beszélünk 2-3éve ha nem több hogy "lassan" elérik a laptop GPU-k az asztali teljesítményét. És mégsem. Amikor egy szerencsétlen high quality setting-es Witcher 3 nyögve nyelve tud 30-40fps-t kihozni 1080p-ben az még nekem a közelébe sem ér fix 60fps-nek az asztali pc-hez képest.

Új hozzászólás Aktív témák