Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fondorlatos

    aktív tag

    válasz Peak #13 üzenetére

    Azért nézzük a hazai valóságot és ne azt, hogy mi van tőlünk nyugatra.
    Egy jól összerakott gépet igenis lehet több, mint 2 sőt 3 évig is használni és a magam részéről szívesen is veszem, ha nem kell szervizbe hordani mindenféle bajokkal már egy év után csak azért, mert olyan hulladék alkatrészekből pakolta össze a laptopot annak idején mondjuk acer bácsi.
    Hová jutnánk, ha mindenki kidobná az egyéves kütyüjeit és venne másikat? Nincs így is elég szemét?
    Ez az én véleményem.

  • Chaser

    titán

    válasz Peak #13 üzenetére

    Sztem tévúton jársz. Nézz meg egy dell-t, kinn ált-ban alapból 1 év gart adnak rá, persze külön lehet hozzá vásárolni. Talán az egyetlen gyártó, ami 3 év gart ad már rég óta itthon a gépekre, sőt van amire 4-et is, van itthon egy ilyen. Persze kinn sokan divatból vesznek gépet, lecserélik 1 év után, mert megtehetik. Azt mondanám igazad van, ha nem állt volna be a fuji is a 3 év garos gépekkel a sorba, és most már a HP is. Ahogy Daywalker is írta, a PB gépek eladása már megcsappant. Van aki utánanéz a dolgoknak, mért venne 1 évvel garral gépet ha hasonló -esetenként nagyobb tudású- gépet ugyanolyan 3 év garral is vehet? Az említett dell, fuji, hp pedig állja a garanciát, de ott van még a lenovo, toshiba is, asus is összekapta magát. Az nekem teljesen érdektelen, hogy azért adják a 3 évet mert annyira bíznak a gépeikben, vagy sem..ha kértél már árajánlatot lap v vga cserére akkor tudod milyen összegekről van szó.
    Persze, Mo. kis szelet, kb elhanyagolható, olyan "elit" dolgok pl dellnél sincsenek, mint szabadon összeállítható konfigok, viszont helyszíni gar van ami acernél a mai napig nincs -igaz mit akarok, még szervizük sincs itthon-, pedig elég nagy és régi gyártó. Nyilván egyre többen vesznek notebook-ot itthon és azért csak kellene ez a kis szelet a gyártóknak..

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák