Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz seniman #29 üzenetére

    Persze hogy vannak, mondjuk megint más kérdés hogy semmit nem viszel magaddal, tehát olvasatomban a harácsolás de annak nem élvezése nem igazán éri meg egy idő és szint után...

    "nem szórják ész nélkül a pénzt "

    Szerintem itt azért el kell gondolkozni a mennyiből mennyit kérdéskörön. Ha te vagy én minden komolyabb megerőltetés és probléma nélkül meg tudunk venni egy 200k-s laptopot akkor az drága vagy nem? Egy afrikai sárkunyhóban lakó erre is verné a fejét a falba hogy bzmeg ez egy élet keresete. Amikor van pár millia dollárod a bankban, egy két jól menő céged és keresel ennyit havonta esetleg vagy többet, akkor ez nem egy olyan kiadás amit ne engedhetnél meg, ha a fiad épp nagyon gamerkedik, jön a karácsony, ötösökkel ment át valamelyik elit egyetemen az összes vizsgáján, és nem akarod a proli "szinte a legjobb amit kapni lehet" gépet adni neki, akkor miért ne? Pár millióval meg nem 300 ember rendelkezik a világon ugye.

    Azon túl meg a felnőtt lét egyik nagy előnye továbbra is, hogy ha árulják neked meg van rá pénzed akkor marhára nem kell objektív ok a vásárláshoz. ;)

    Persze a jelenlegi helyzetemben én se vennék ilyet. De ha 100+ milla lenne az éppen nem kell számlámon, a többi befektetésem meg cégem mellett, és kéne bármiért simán rendelném meg. Ahogy a gtr-en sem gondolkoznék sokat ;]

Új hozzászólás Aktív témák