Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pendre54

    addikt

    válasz NGA #173 üzenetére

    Nem mert volt egy jó bejáratott Win 7-em, amit nem én telepítettem fel a gépre, magyarán, ha nekem volt valami komolyabb gondom az operációs rendszerrel, akkor vinnem kellett a gépet egy szaküzletbe, hogy nézzék, meg mi a gond, és általában ilyenkor egy hét is elment mire visszakaptam. Most jutottam el arra a szintre, hogy az idén egy alaplapcsere+proci csere miatt belevágtam abba, hogy egyedül telepítsem a Win 7-et, egy rakás videó megnézése, meg leírás elolvasása után, persze mondani se kell, hogy elsőre nem ment símán, mert ahogy a telepítést elkezdtem, se az egeret, se a billentyűzetet nem érzékelte a Win, ott álltam a kezdő képernyőnél, és semmit nem tudtam csinálni, azután két-három újrakezdés után valahogy csak összejött, igaz kb. 3-4 nap elment rá, mire minden visszakerült .
    Magyarán én arra nem vállakozok, hogy csak kipróbálás miatt töröljem a jól belakott Win 7-et, csak azért, hogy azután vagy összejön a Win 8, vagy nem.

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák