Hirdetés

  • Ghost of Tsushima technikai teszt

    gp A Ghost of Tsushima a Sony eddigi legnépszerűbb PC-s átirata, mely megelőzte még a God of Wart és a Spider-Mant is. De vajon maga a port is hozza az ehhez illő technikai minőséget?

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Aktív témák

  • Peetig

    csendes tag

    Sajnos sok olyan játék/film van, amit annyit reklámoznak, tele van vele a média, a csapból is..., de egyáltalán nem jó. És hiába olvasom el, mondjuk a gamespot.com tesztjeit, mert az objektivitás távol áll tőlük (is). Demo/trailer: sokszor a legjobb részt pakolják bele, és ha megveszed, kiderülhet, hogy az összes puskaport ellőtték már, semmi újat nem fedezel fel.

    És a filmeknél a legszomorúbb ez. Letöltöm, nem tetszik: törlöm. Nem hiányzik, hogy a csalódás mellé még a pénzen is morgolódjak, hogy fölöslegesen fizettem x ezer forintot.

    Elméletileg a kultúra mindenkié, de kapitalista világunkban csak pénzért lehet hozzájutni: s ez nem is lenne baj, mert én is szívesen támogatom az alkotókat, ha ésszerűek az árak.

    Ameddig külföldön nem elég, hogy az átlagfizetés magasabb, a film/játék/zene meg sokszor töredéke az itthoninak, addig a warez élni fog.

    Compaq Armada 7400.

Aktív témák