Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • v1rus

    tag

    válasz retroid #58 üzenetére

    Kar, hogy nem tudsz olvasni, de nem baj, talan legkozelebb sikerul :)

    1) Sehol sem irta azt, hogy nincs olyan telefonja a Huaweinek amiben van nagy akksi, hanem altalanosan egy egyebkent teljesen valodi tendenciat irt le.
    2) Orulunk, hogy felmegy a Mate 10 Pro-dra, de ez senkinek sem volt uj informacio, mivel legalabb 3x le lett irva a hozzaszolasokban mar, hogy mely telefonokra igaz a tiltas, es a tied nincs koztuk.

    Mielott beleallsz valakibe erdemes lenne elolvasni mit irt, es mielott bizonygatsz valamit erdemes szinten elolvasni a korulmenyeket, hogy van-e egyaltalan mit bizonygatnod. :R

    A temahoz is hozzaszolva: sajnos, ahogy a kommentekbol is kiderul, ez egy agymenese par gyartonak. Igen, a Xiaominak is, nekem is ki szokta loni a Spotify-t is es a Waze-t is ha le van zarva a kepernyo. A legpofatlanabb az egeszben, hogy manualisan rateszem a lakat ikont az alkalmazasokra es ugy is kilovi, ergo nemhogy csak eldonti helyettem, hogy mit csinaljon az altalam eppen hasznalt alkalmazassal, de mikor direktbe kijelentem, hogy ne csinalja, akkor is megteszi, Ezert mocskosul megerdemli a Huawei is, es megerdemelne az osszes masik is, hogy ugyan igy jarjanak el vele szemben az appok fejlesztoi.

    Udv,
    egy fejleszto, aki tudja milyen az, amikor onhibajan kivuli hiba miatt is rajta csattan az ostor

Új hozzászólás Aktív témák