Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • paljani

    aktív tag

    válasz dabadab #28 üzenetére

    idézek mégegy részt a cikkből:

    When an individual like Dorsey makes a contribution to a donor-advised fund, he gets an immediate tax write-off, noted Jan Masaoka, CEO of the California Association of Nonprofits. (Dorsey’s Start Small 501(c)3, by the way, is not listed as a member of the nonprofit trade group.) The public does not see a benefit until the fund makes grants, and there’s no requirement for donor-advised funds to make any distributions; assets can be held indefinitely under current law.

    Ez remélem elég válasz a kérdéseidre, amik az adózási kérdéseket érintik, megboldoztam a lényeget. Sajnos továbbra se látok semmilyen “adományozást” és ami mégrosszabb: ti sem fogtok. Semmiféle kifizetés nem lesz nyilvános, ahogy eddig sem volt az soha. Bizakodni persze lehet, legutoljára amikor emberünknél rákérdeztek a hatóságok, hogy mi lett a korábban - állítása szerint - “adományozott” 15 millió részvénnyel, akkor az ügyvédjein keresztül válaszolt, hogy hát nem is adta oda, mert hát még nem is létezik az alap. “Véletlenül” visszatértek a részvények a Square-hez.

    Jut eszembe, 5 milliárd EUR-t “adományozok” a nők egyenjogúságának elősegítésére, a gugli sheet táblázatot mindjárt készítem hozzá. A részleteknek pontosan ott tudtok utánanézni, ahol a Start Small LLC-nek.
    (Még szerkesztem kicsit aki esetleg nem ismerné a Start Small sztorit: That same entity (Small Start LLC) would later register in California under the name of Tom van Loben Sels, a partner at Apercen Partners, a firm known for doing tax and real estate work for wealthy individuals, most notably Facebook CEO Mark Zuckerberg.That same entity would later register in California under the name of Tom van Loben Sels, a partner at Apercen Partners, a firm known for doing tax and real estate work for wealthy individuals, most notably Facebook CEO Mark Zuckerberg.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák