Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz leviske #9 üzenetére

    "A PS3/X360 címeket meg kár idekeverni. A hatalmas ugrást ott nem a hardver, hanem az UE3 jelentette, most meg majdnem minden kiadó saját motorral vacakol."

    ?!

    Már elnézést de mint előző konzoltulaj én úgy mérlegeltem hogy mi legyen a folytatás, hogy mit kapok ha lecserélem a konzolomat. Azonos termékkategória, mégis miről beszélünk? Az a baj hogy a ph! agymosása úgy beette sokak fejébe magát hogy az hihetetlen, engem nem érdekel ki milyen grafikai motort írt, meg éppen ki kit hogyan akadályoz és miért kell sajnálni.
    Az érdekelt hogy jöjjenek a tipikus konzoljátékok és jót szórakozzam. Az UE3-nak ehhez semmi köze, nem egy játékkal úgy szórakoztam nagyon jól hogy köze nem volt hozzá. Az x360 egy brutál egyszerűen programozható konzol volt, az ok engem nem érdekel. Persze tipikál ph! válasz erre hogy akkor nem értem mi a probléma. Annyira nem hogy a gta5 a sok éves grafikai motorjával mutatott valami olyat amire a mai csodák nem képesek. Szerintem ha a gta5-be beírnak egy sort hogy dx12, akkor ma az lenne a példaprogram pl hogy látjátok, ez a forradalom....messze nem olyan mértékben van köze ehhez a grafikai motoroknak, ha egy vas gyenge akkor gyenge és ezerszer több meló kell kihozni belőle azt a szintet ami megüt egy mércét. Ez a fene nagy igazság.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák