Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #40553216

    törölt tag

    válasz DM-Fan #602 üzenetére

    "Konkrétan az általam a korábbi HSZ-emben linkelt Ortofon honlap mondja"
    Értem. Ezzel különösebben nem kell foglalkozni. A Honda CB900F-em használatijában olyan abroncsok vannak írva használhatóként, amiket már akkor sem gyártottak, amikor 2005-ben megvettem a motort. Már akkor is lehetett szó szerint klasszisokkal jobb abroncsokat kapni és rászerelni. :)

    De visszakanyarodva a Pro-Ject-hez és az Ortofonhoz:
    én semmit nem látok, ami indokolttá tenné, hogy csak ezt az egy hangszedőt lehessen rátenni. Még az Ortofontól sem. Standard méretű rögzítés a hangszedőn, az ehhez passzoló felfogatási hely karon, állítható antiskating és ellensúly
    Ezt a véleményemet támasztja alá ez a cikk is.
    "A kar kicsiny önsúlyú, alacsony (szinte 0) strukturális rezgésű modell a Pro-Ject magas kategóriás termékeiben már mindent bebizonyított, bő lehetőséget adva különböző hangszedők - akár komolyabb árkategóriában lévők is - kipróbálására."

    Hogy jobb-e a hangja? Ezt csak úgy tudnád meg, ha kipróbálnád ugyanazon a rendszeren. Vannak olyan helyek, ahol engedik, hogy hazavidd és kipróbáld. Rá kell kérdezni. Nem hallottam egyiket sem. Azonban ennek alapján jobb a Pro-Ject.

Új hozzászólás Aktív témák