Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Đ1G1Ŧ4ŁNØM4Đ

    tag

    elvezet volt olvasni az irasodat, koszonom! (bar sok ujdonsagot nem talaltam benne... :DDD )
    -kv topikbol jovok, es ott ujra es ujra felmerulo kerdes a lagyviz, az asvanyi anyag tartalom, stb... szoval van a Vera viznek alternativaja a Norda viz! arban szinten hasonlo, de elkepzelheto, h vki ezzel talalkozik, ezt tudja inkabb beszerezni... 150-200Ft korul szokott lenni. 1,5-2l-es palackban aruljak. bar valoban nem tul kifizetodo nagyobb fogyasztas eseten...
    -ezesetben ajanlom figyelmetekbe a BWT Mg2+ kancsojat! ;) 1500-2000Ft korul van bele egy patron, ami 1honapig jo, es 4-5-7000 egy kancso hozza...
    -ill szinten a (filter)kaves vonalrol tudom javasolni a BonaVita kannat. nem olcso, de legalabb marha draga! :DDD viszont beallitott a homersekletet tudja tartani.
    -folyadek-homerobol is inkabb barista cuccot ajanlanek, pl a Motta gyart ilyet: 1715 Ft (pl itt: mindenamibar.com ez azert jobb, mint a cikkben levo, mert nem ill nehezebben torik)
    meg egy barista cuccot javasolnek: Hario Mizudashi ez egy rem egyszeru hideg aztatasos, filteres eszkoz, alapvetoen vilagos(abb) porkolesu filter kv-hoz, de van tea is ami ebben hosszu, hideg aztatassal nagyon finom, szinten egesz mas izek fognak kijonni belole! van 6dl-es, es 1l-es is belole! (5829Ft a literes, amit szinten lehet kapni pl a fenn emlitett boltban is! a 6dl-es kaphato pl a Barista szakuzletben 4500Ft-ert)

    varjuk a tovabbi irasaidat! ;) engem inkabb a fekete erdekelne (najo a feher meg az oolong is!)

Új hozzászólás Aktív témák