Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pengwin

    addikt

    válasz dqdb #47 üzenetére

    A Ducky nagyon jó minőségű kupakokat szokott adni, csak azért kérdeztem, hátha...

    (#45) Csandi
    ISO-UK, ISO-DE-ről tudom, hogy az, csak a magyarra voltam kíváncsi, de dqdb már linkelte is a tejfölösdobozt. :(

    (#48) SunMount3r
    De, ollós, viszont abban is van gumidóm.
    Félre értés ne essék, az egyik kedvenc billentyűzetem is gumidómos (régi BTC, cherry MX-re való magyar kupakokkal), nincs azzal baj, ha megfelelő áron adják.

    (#49) Tigerclaw
    Értelek, részben igazad is van, de nincsen azért annyira nagyon sok mecha billentyűzetet gyártó cég, a nagy részük csak kínai cuccokat matricázik. Mondjuk a Ducky pont nem ilyen.

    Egyébként is inkább a világos kupak-sötét felirat összeállítást forszíroznám a háttérvilágítás helyett... nevetséges, hogy mennyivel komplexebb, drágább billentyűzeteket kell építeni a fekete alapszínű dizájnok miatt.
    Én már elég régóta egy mechanikus billentyűzetet használok nyílt irodatérben, ha jól választod meg akkor sokat javít a munka komfortján és nem is lesz nagyon hangos.
    Legalábbis engem még nem lincseltek meg, és komoly feltűnést is kelt a kis ócókínai csodám.
    Mondandómat alátámasztandó, itt az irodai billentyűzetem, eredeti és mostani állapotában (már nem állnak ilyen csálén a gombok):

    Jobb háttérvilágítás nélkül.

    (#50) SunMount3r
    Már említették is a Varmilót, csak az sajnos annyiba kerül, mint más nyelvű kupakokkal egy épített, teljesen az igényeidre szabott billentyűzet. De legalább van.

    [ Szerkesztve ]

    Üdv, pengwin

  • Adam_Shepard

    addikt

    válasz dqdb #47 üzenetére

    Uez pudding verzióban létezhet-e vajon? Most akarok egy Duckyt venni de az otthoniak sírnak az ékezet miatt.

    Bearer... Seek.. Seek..Lest..

Új hozzászólás Aktív témák