Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 7

    addikt

    válasz Viszlát #45 üzenetére

    Úgy tűnik, volt igény a Titokszobára. Talán te is emlékszel, régebben több olyan írás is született, amikor valaki külön azért regisztrált, hogy úgy osszon meg valamit a világgal, hogy az ne lehessen az ő nevéhez köthető (vagy legalábbis ne egyértelműen).

    Ismerek egyébként egypár olyan embert, akik bizonyos dolgokat (kívülről hiába látszik indokolatlannak) egyszerűen nem akarnak elmondani, csak névtelenül. Nekik is remek lehetőség ez.

    Engem személy szerint nem zavar, hogy nem tudom, ki írta. Nem akarja elmondani, kész, elfogadom. Attól még lehet ugyanolyan értékes az írás maga. :K

    --

    Mielőtt még bárki megkérdezné: Nem, nem én írtam, és nem is sejtem, hogy ki írhatta. Azért kardoskodom mellette, mert úgy érzem (részben a névtelenség miatt), hogy akárki is volt, egy számára intim szeletet nyújtott ide magából, ezt pedig szerintem illik kicsit megfontoltabban kezelni, továbbá a téma maga is (hiába van szaporodott el az utóbbi időben) szimpatikusabb, mint a "húderossznekünk, egyébként meg erre-arra haragszunk".

Új hozzászólás Aktív témák