Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 9950es

    aktív tag

    válasz dezz #36 üzenetére

    Jajj , jajj :D

    Rohadtul nem vibrál az nvidia féle 3d visiön. Szimplán sötét. ÉRdemes megnézni milyen közel ül a nőci a tévéhez . Vajon miért. Nem annyit blokkol ám a szemüveg mint amennyi a képen átlátszik , hanem vagy 6x annyit.

    240hz. JAJj Jajj :D

    Még korrekt 120hz-es LCD-t sem tudnak gyártani . Ez egy baromság, kamu . Fényerővel meg szopás lesz.

    [ Szerkesztve ]

    120 fps or GTFO :D

  • ilyen_85

    senior tag

    válasz dezz #36 üzenetére

    Nem hiszem, hogy az Lg 120hz-es 3d-s tévékkel próbálkozna. Természetesen papíron van 200/240 hze-s készüléke, de mikor felhívom egy vásárló figyelmét arra, hogy nézze ahogy a kamera pl. "körbenéz" a terepen és mennyire darabos ez a mozgás, majd megmutatom ugyan ezt egy másik márkán, legyen az Sony, Samsung, Toshiba, akkor maga a vásárló kérdezi meg tőlem, hogy akkor hogyan merik ráírni a tv-re a 200 hz-et?

    Nem azt mondom, hogy esetleg nem tudják a 200hz-et, de szerintem valamilyen trükk árán, vagy egyáltalán nem a megfelelő hatékonysággal... Egy szó mint száz feltünően darabos a mozgás egy Lg-n. Pedig nap mint nap járkálok az LH9000-es 200 hzes full ledes készülék előtt és egyáltalán nem vagyok elájulva tőle. Így úgy gondolnám, hogy ha ki is jön 120hz-es 3d-s LG, akkor az ismét nem lesz valami meggyőző... Bár a "testvéreknek" megint mindegy lesz, Lg is meg nagy is meg olcsó... mi kell még... :W :B

    Majd elfelejtettem, mivel minden vásárlótól ezt kapom, így persze én is fejet hajtok és elismerem, hogy az LG a piacvezető fejlesztés terén :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák