Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • --ka

    senior tag

    válasz Necroman_Mk2 #41 üzenetére

    Nem halt ki a kazetta, az utóbbi években újra és folyamatosan nőnek az eladások. Vannak előadók, akik csak online és kazettán jelennek meg.
    ...ha kihalna, nekem sem hiányozna.

    (Bár az igazsághoz hozzátartozik, hogy van olyan gyári műsoros kazettám, amit ha berakok a deck-be, nem mondanád meg, hogy nem CD vagy bakelit; csak a magasabb alapzaj árulja el a csendesebb részeknél.)

    "... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

  • #54072192

    törölt tag

    válasz Necroman_Mk2 #41 üzenetére

    Nem csak amiatt dőlt el, jobbra-balra lépkedtek a stúdiók, sorra bejelentették a támogatást, aztán visszamondták, a kölcsönzőkben is a BD volt többségben, és a PS3 nagyon jól fogyott, miközben az X360-hoz külön meghajtót kellett venni a HD-DVD miatt. Szóval addigra már sejteni lehetett.

    (#40) tuki2200:És ha mondjuk nincs arra igényed, hogy buszozás közben vagy a porcelántrónon ülve tudd folytatni a filmet, mintha egérmozit néznél? Például ha vannak igazi kedvenc filmjeid, amiket nagyon jó minőségben akarsz nézni még évek múlva is, és nem akarod ezt valamelyik cég előfizetéses szolgáltatásától függővé tenni? Aminek a minősége még olcsó tévén is láthatóan rosszabb, nincsenek extrák, szinkron, hasonlók? Miért nem lehet meg egymás mellett a kettő?

    djyuri: Ránézésre a lemezen nincsenek foltok, nincs karc, nincs semmi szokatlan. A meghajtó gond nélkül, stabilan, állandó sebességgel olvassa. A rajta lévő adat nem sérült, nem hiányos. Én így ellenőrzöm :) BD4K-m nincs, FHD filmeknél semmilyen minőségromlást nem vettem észre.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák