Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • elektrotank

    tag

    válasz flymi #1 üzenetére

    Zsíros kéznél azért én is odateszek valamit, mert nem kellemes utána letörölni a maradékot. Legtöbbször fűnyírás után füvet nyírok, de van amikor nincs idő ;] Ezeknek meg nem árt semmi, hamár a bablevest is átvészelték :D Viszont az előfordulhat, hogy épp dolgozom a lakásban a gép közelében, és akkor a zene megy, mivel zenefüggő vagyok :P Akkor ha kissé koszos a kezem, nem zavar.
    Egyszer próbáltam szétszedni a billentyűmet, mondom most kipucolom... hát a csavarokig eljutottam, szétszedni viszont nem igen tudtam... akkor ehhez nem nyúlok hozzá! :DDD Nem akartam feszegetni se annyira, nehogy valami eltörjön és akkor véglek reccs, mert ki tudja, billentyűzet szerelésbe nincs különösebb tapasztalatom és nem tudom mit csinálnék, ha valami billentyű elveszne vagy kijönne a helyéről :D Szóval "jóvanazúgy" módszert választottam. De nincs problémája.
    Az újakról majd természetesen írok valamit ide, meg a blogomra is. A billentyű már nagyjából meg van, de az egér nehéz kérdés :D Mert most vegyek egyet 10k-t felett, vagy megbírkozom a olcsóbbal is? Mindenesetre lehet maradok az olcsónál. Végül is a drága is tönkremehet bármikor, s akkor még nem is buktam olyan nagyot, persze tudom én hogy van garancia, csak hát általában a garancia után szoktak elromlani a termékek :O Amúgy én az olcsó egerekkel se tudom mi a baj, én ugyanúgy tudok vele játszani, pedig ez tényleg egy vacak kategória :D Persze az oké, hogy valszeg DPI beállításokkal nem lehet szórakozni meg stb... :D
    Ettől függetlenül majd lesek valami tetszetőset :D Aztán meglátjuk mennyire válik be... vagy mennyire nem :)

    Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

Új hozzászólás Aktív témák