Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LurkerSheik

    senior tag

    válasz Ricardo #395 üzenetére

    Pontosan a példád miatt felesleges mellékelni a töltőfejet.
    Akinek igénye van több készülék egyidejű töltésére, az már beszerzett egy 2 vagy több usb portos töltőfejet.
    Még idétlenebb mikor valaki az egy dugaljas aljzatba beszúr egy T elosztót abba meg a töltőfejeket. Szép karácsonyfa. :DD

    Megértem, ha valakit bosszant, de remélem a többi gyártó is beáll a sorba és elhagyják a felesleges vackokat, a papírokat is.
    A tartozék füles is valahol a K750i idején terjedt el a kétezres évek elején ha jól emlékszek.
    Egy W800 fülese elég jó szajré volt akkoriban és a BT TWS fülesek voltak igazán.
    Ma meg már adott a QI és a BT fülesek is, mindet kiváltani és gyártóhoz se vagy kötve.
    Évek óta nem használom a tartozékokat.
    Gondolom én csináltak némi kutatást ezügyben, mielőtt döntés született.

    Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

  • LurkerSheik

    senior tag

    (#312) 7Heads Drago
    Butaságot beszélsz.
    11 Prot se a gyárival töltöm néha hanem, egy 1.7$-os mfi mentes baseus kábellel. 1 óra alat kb 60-70%
    (#208) atike
    akkor el is tudja adni, nemde?!

    (#418) Depression
    igen van icloud havi 300Ftért 50Gb vagy 900-ért 200Gb
    ennél több extra fontos adatot ritkán tart a user egy mobilon. :U
    és nem kell ftp fájl szervert kièpíteni se hardveresen se szoftveresen.
    Mellesleg, hogy férsz hozzá az adatokhoz a telón anélkül, hogy azon jóváhagyod az aktuális munkamenetet?
    Ez nekem durva privacy hiányosságokat vet fel
    De kinek mi.

    (#317) Ricardo
    egyetértek, a kábeleiktől az utolsó dzsunka kínai is jobbat gyárt lassan, ez szégyen.
    (#419) DS39
    nem csak marketing, tényleg jól működnek az i eszközök egymással.
    Bárcsak más gyártó is ráfeküdne egy saját ökoszisztémára.
    Android hajnalán, ott volt a Bada a samsungnak.
    De a nagy számok hajkurászása fontosabb
    (#420) Syl
    a google fotók úgylátom hektikus ios-en.
    eleinte leállt a feltöltés a háttérben, ahogy írtad.
    múlthéten raktam fel most már mind a 20000 kép fent van ott is.
    mégis működik a háttérben.

    Más:
    Ez a gyorstöltés is egy generált igény, töltsön fel 1-2 óra alatt, legtöbben éjjel töltik akkor tökmindegy.
    napközben meg Qi.
    Mellesleg egy 40W-os gyorstöltő akkora mint az öklöm, :C adhatja a gyártó de, hogy 1 port miatt nem fogom használni az fix.
    hordozni - hogyha gyorsan kellene tölteni valahol - meg pont a mérete miatt nem igazán lehet.
    Más2:
    Értem én a Xiaomi mémet de mivel köztudott, hogy nincs önálló kreativitásuk csak a koppincs, ha meg van akkor már nem is olyan olcsóak, így pár év és beállnak a sorba, ahogy a Samsung stb is valami más dumával.
    A Noccsnál talán a Huawei tolta a noccs hajformára nyírt iphone vásárlót, erre egy évre rá kiadtak egy Mate20 Pro-t 😅 Szánalmas.
    Irtóztam a noccstól, de használat közben tökre nem zavaró, ahogy a samsung lyukasztott kijelző sem. Bolhából elefánt ez is. De be lehet ezt is mesélni.
    Ugyan ez történt a Jack-el. Miért nem lehet kitartani mellette, ha valóban úgy gondolja egy gyártó, hogy kell?

    Az már csak hab a tortán, hogy alig van olyan ember akinek sose ment tönkre telefonja.
    annak a tartozékai megint csak kuka vagy fiók.

    Az Apple követi a piacot?
    nagyon nem úgy tűnik, ahogy eddig sem.
    Mindig belenyúlnak abba amerre menni kéne.
    A droidos gyártók meg rákontráznak és túltolják.
    jövőre lesz már itt 16gb ram is kínából, miközben a rendszer 75%-ban ütesen tartja, röhej.
    A Samsung próbál egyedi, saját megoldásokat fejleszteni úgy hogy nem köt kompromisszumot más téren.
    A kiugró szelfikamera nem rossz, de ugrott a vízállóság. Ne vicceljünk.

    Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

  • LurkerSheik

    senior tag

    válasz 7Heads Drago #426 üzenetére

    Te miről beszèlsz?
    ‘Rosszul számolsz.
    A type a - lighting kábel jó az I12 szériához is csak 5w fog tölteni. De ugye eddig is ennyivel ment neki.:P

    mert mindenki a gyárit használja egyes egyedül, igen. :U 😅
    usbc már a csajom 6 éves kommersz laptopján is van.

    Elvileg ez egy tech fórum 60w gyorstöltés meg 6 kamera és antutu nélkül nem élhet egy átlag felhasználó a csúcstelóján , viszont az önigazoláshoz kellenek persze a fals prekoncepció, akkor már csak gyári töltő van otthon, mindenhez szigorúan a gyári és 1-1 darab, nincs régi telótól maradt töltő.
    mint Ricardonak is. :C

    Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

Új hozzászólás Aktív témák