Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Parci

    HÁZIGAZDA

    válasz z0d1AK #46 üzenetére

    bírom ezeket a "haver haverja mesélte" dolgokat. a haver haverja biztos mindent jól tud. én meg biztos direkt titkolózom, és ez igazából csak azt jelentheti, hogy neki van igaza. mivel szemmel láthatóan mindenki mindent tud, az már mindegy is, hogy én mit mondok. mit is mondhatnék..?

    csak három dolgot:
    - egy picit azért zavar/pofátlanság, hogy/ahogy a zsebemben turkálsz
    - jelenleg a hosszútávú túlélésért küzdünk
    - nincsenek mindenféle tartalékaink

    páros napokon úgy érzem, jobban járnék egy egyszerű alkalmazotti állással, ahol a para és rettegés, jövőért aggódás helyett aggódhatna a főnököm, én meg kapnám a fizut, akkor is, ha 110 és akkor is, ha 70 százalékos munkát végzek. persze nem akarok rinyálni, mert a szabadság sokat ér, akár a hétvégenkénti és éjjeli munka árán is. és így legalább nincs egy barom főnök, aki naponta megalázza az embert és hülyeségeket csináltat vele.

    úgy viszont tényleg elég szar a jelenlegi, nem vidám körülmények között dolgozni, hogy közben "az olvasók" összekacsintanak, hogy no, ezek tutira jól megszedik magukat, zsíros kis ph-sok. két embert kellett elküldenünk az elmúlt pár hónapban, kizárólag az anyagiak miatt.

    (nagyon-nagyon off: egy normális országban akár az is előfordulhatna, hogy egy ekkora weboldallal valóban gazdagok, "sztárok" vagyunk. ami a durva, hogy ott még büszkék is lehetnénk magunkra, és az emberek is teljesen természetesnek vennék ezt, azt gondolnák, hogy megérdemeljük.)

    dicranum scoparium + genista pilosa = :)

  • Jim Tonic

    nagyúr

    válasz z0d1AK #46 üzenetére

    Nem olvastam végig a topikot, de ez a hozzászólás megragadta a figyelmem.
    Én pont nem így tudom a dolgokat. Te, mint hardverapród, láthatod, hol vannak az árak a hardverpiacon, ebből nem nehéz levonni a következtetést a kínálat/kereslet arányt.
    Amúgy valahol írta már Parci, hogy megannyi céggel egyetemben a jelen gazdasági helyzetben a PH is túlélő üzemmódban fut.

    Én itt vagyok a kezdetek óta, bár a regem kicsit később jött, de azért az is elég korai. Emlékszem az akkori cikkek számára, volt, hogy a Prohardveren három naponta jelent meg valami friss. Nagyjából emlékszem, hogyan változtak a szerzők, bár most akkorból csak Fless ugrik be, mint régi tesztelő.

    Az én életemre akkor nagyon komoly hatással volt az oldal, főleg mivel sulit is ebben a témában végeztem. Emlékszem, hogy főiskolai szünetekben ez az oldal volt a téma. :)
    Pozitív értelemben mondva, hozzájárultatok a netfüggésemhez. Bár azóta is benézek ide minden nap, ma már nem mindent olvasok el.
    Nagyon örültem anno az ITCafenak. Bár az oldal nem mindenben váltotta be a reményeim (néha nagyon bulváros címek jelennek meg az oldalon), azóta is szívesen böngészem.

    Keep up the good work!

    Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

Új hozzászólás Aktív témák