Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz koko52 #159 üzenetére

    de hiszen a fentebb linkelt képen/videón is látni, hogy a 9400 is jobban kihajtja már, mint mondjuk egy 2600. egy 9700k meg még jobban. :) ez nem így megy, hogy kihajtja, és nem hagy benne. ha egy gyengébb proci mellé egy erősebb kártyát teszel, akkor nőni fog az fps-ed. szóval egy 9400/2600 mellé ha beteszel egy 2060-t, leméred, kártyacsere, 2070 be leméred, több fps-t fogsz kapni. ha 2080-at akkor megint több lesz. de ha egy erősebb proci mellé teszed, akkor ugyanezen kártyák jobb fps értékeket hoznak majd. jó párosítás, én is ilyesmiben gondolkodok, de hagy benne kicsit. pont ezért mondtam, hogy intel vonalon maradva a 9600k nem lenne nagy előrelépés, a 9700k-nak már lenne értelme, de az meg barmi drága. éppen ezért én is 9400-at tennék bele, mert az a 6-10 fps nem ér annyit. az ajánlós topikokban is azért szokták úgy mondani, hogy 2060 mellé 9400/2600 és attól felfelé. a 9400/2600 az alja ehhez a kártyához. szóval fogalmazzunk úgy, hogy ez az optimális párosítás. ebben egyetértek. :R

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák