Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GFerr56

    aktív tag

    válasz Sz.L. #1440 üzenetére

    Szia!
    Én sem bántam meg. Egy Msi MECH 2X OC-t vettem, amikor egy napig (szerintem elárazták) a földönkívülieknél 78 e volt. Én elhatároztam, hogy egy használt Series S áránál NEM költök többet videokártyára. Sajnos a konzol irányítással nem tudtam kibékülni. VISZONT: a konzolozás miatt (is) vettem (szintén jó áron) egy 65 colos 120 Hz-es TV-t VRR, Freesync premium...hát...brutális. Minden símán megy, egy Hdmi 2.1-es kábelt kellett vennem még Mindenkinek ajánlom, hogy jó kijelzővel dolgozzon (izé...gamézzon)! Akik szerint hangosak a kártyák, azoknak ajánlom a venti vezérlés hangolását (Msi Afterburner, Adrenalin...működik...alig van hangja, és ez a kártya bios-ból tudja a 0 rpm-et 40 fokig, erre nem mind képes.Out of box tényleg hangos, de ennyi az egész, meg egy jól szellőző ház sem árt...
    Árultam is itt, de 60 ezerért sem kellett, megtartom, amíg lehet...esetleg, ha tényleg annyiba kerül majd használtan, amennyibe kellene (max 30-40 e), megfontolom a CF-t, mivel az alaplapom támogatja...

    Üdv

    .Minden eshetőségre gondoltam...hmmm, lehet, hogy én vagyok a gyilkos? - Frank Drebin...........és a farkam benne volt a Guinness Rekordok Könyvében....ki is tiltottak a könyvtárból....

Új hozzászólás Aktív témák