Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz domilee #47 üzenetére

    A fogása jó lesz általában battery grip mellett a legtöbb MILC-nek, csak azt szokták az SLR-ről jövő emberek felemlegetni, hogy máshol van az expo gomb. Én mondjuk nem használok olyan obit, ami lehúzza a gépet, mert tudom, hogy úgyse vinném szinte soha magammal. De a lényeg az lett volna, hogy hozzáadni tudsz, elvenni nehezebb (súlyt, méretet). Bár nagy obikat meg úgyis két kézzel kezel már az ember, akkor meg nem annyira vészes.
    Nem követem már évek óta a CaNikon vonalat, MILC-ben a Sony volt melegedős, többieknél nem igazán volt ez gond.
    Igen, ezzel van tele a média most, hogy a Nikon mennyire elszúrta a 2. slot hiányával a vázakat :) De ha megnézed a többieket, akkor ott ez a felosztás elég jól látható.

    Engem amúgy nem érdekel a full frame, és amire te reagáltál, ott nem is volt erről szó, hanem SLR vs. MILC volt a kérdés. Nos, ez nem csak FF-et jelent, sőt. Annak szerintem nem sok értelme van, hogy csak és kizárólag érzékelőméret alapján hasonlítgass. Az adott feladatra kell nézni, hogy mennyire felel meg az adott rendszer.

Új hozzászólás Aktív témák