Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    válasz csibor #9 üzenetére

    a p6 soxoros tesztgyőztes xar nem lehet :U
    Ha mégis többet nem veszek mást csak klébert :R

    szerintme nyárra érdemes jó gumit venni akkor nyomatja mindenki megy többet, meg ez az időszaka hosszabb is kb ápr-nov....télre szerintmemind1 milyne télit vesz az ember óvatosan kell menni ennyi :R

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • Antimatrix

    tag

    válasz csibor #9 üzenetére

    A listát még bőviteni fogom de nincs rengeted időm ezért szépen folyamatosan kérésre.

    A te-szerelők véleményét is beirom a nagy közösbe P6-nál

    1 kicsit bővebben is kifejthetnéd a Nokian, Goodyear, Dunlop, Pirellit és akkor beteszem

    ADAC tesztet megvenni - tényleg nem tudja a srác mit beszél ;]
    - magyar viszonyoknál én tartanám Lképzelhetőnek hogy a Hankook gumi lenne tesztgyőztes -mert mondjuk ő a szponzor -
    de a németeknél ez szinte kizárt
    max 1-2 helyet tud valaki hozni de ha különösen ajánlottba kerül be a gumi - akkor már csak a márkahűség miatt is azt veszed ami rajta volt

    ill a német odairja feketén fehéren hogy ez a gumi ebben "rosszabb" mint a másik de az összesítést nézve még is ez a tesztgyőztas mert minden időjárási és sebességi viszonyoknak megfelel aszfalton - nem murván/kavicson teszteltek

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    válasz csibor #59 üzenetére

    Azt a mindenit ez aztán 1 elméleti gyakorlati és filozófiai sikon megírt gumiteszt!!! :C

    ehhez képest az enyém valamilyen adathalmazok sztohasztikusan vett elemző összehasonlításának tünik - de ezért remélem a szakértőbb szemek 1 kicsit jobban átlátják - de nem az csak az első gumiválasztásom paramétereit irtam meg adathalmaz formulában.

    apropó az aláírásodban szereplő tárgyakhoz mennyiért lehet hozzájutni - ha vlakinek felkeltené érdeklődését

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

Új hozzászólás Aktív témák