Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antimatrix

    tag

    válasz Tigi #34 üzenetére

    itt a gumiteszt - németesen

    Barum Brillantis T 43 bis 63 2,7 3,2 3,5 1,6 1,8 bedingt empfehlenswert -feltételesen ajánlott
    Testkriterien Gewichtung Note
    Trocken- Száraz
    Fahrstabilität
    Handling
    Bremsen
    2,7
    2,4
    2,6
    3,0
    Nass - Vizes
    Bremsen
    Aquaplaning-längs
    Aquaplaning-quer
    Handling
    Kreis/Seitenführung
    3,2
    3,6
    3,0
    2,3
    3,2
    3,3

    Nedves uton nem a legjobb - emiatt feltételesen ajánlott - szárazon viszont jól viselkedik a gumi

    Hankook Optimo K715 T 43 bis 60 2,3 2,4 3,9 2,0 3,2 empfehlenswert
    Szárazon jobb
    Nedvesen sokkal jobb
    Kicsit zajosabb
    és jobban kopik

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    válasz csibor #9 üzenetére

    A listát még bőviteni fogom de nincs rengeted időm ezért szépen folyamatosan kérésre.

    A te-szerelők véleményét is beirom a nagy közösbe P6-nál

    1 kicsit bővebben is kifejthetnéd a Nokian, Goodyear, Dunlop, Pirellit és akkor beteszem

    ADAC tesztet megvenni - tényleg nem tudja a srác mit beszél ;]
    - magyar viszonyoknál én tartanám Lképzelhetőnek hogy a Hankook gumi lenne tesztgyőztes -mert mondjuk ő a szponzor -
    de a németeknél ez szinte kizárt
    max 1-2 helyet tud valaki hozni de ha különösen ajánlottba kerül be a gumi - akkor már csak a márkahűség miatt is azt veszed ami rajta volt

    ill a német odairja feketén fehéren hogy ez a gumi ebben "rosszabb" mint a másik de az összesítést nézve még is ez a tesztgyőztas mert minden időjárási és sebességi viszonyoknak megfelel aszfalton - nem murván/kavicson teszteltek

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    válasz Mcray #41 üzenetére

    Köszi
    a hozzászólásoat beírom a nagy közösbe mert tárgyilagosan és tényekkel irtad le a saját "gumitesztedet"

    Vectrára R15 vagy R16 kell?

    Többieknek: pár mondatban tökéletesen le lehet írni 1 gumi saját értékelését
    száraz/nedves úton hogyan viselkedik fékezéskor/kanyarvételkor ill mikor csuszik meg és mennyire
    hogy kopik és mennyit eszik az autó kevesebbet/többet
    milyen a "menetzaja" a másikhoz viszonyítva

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    válasz Sefter #11 üzenetére

    Az Astra 1,2 motor van 55KW 75LE
    nem zúzom/bőgetem a motort mert még van mit megtanulnom mielőtt sportosan vezethetnékem támad
    kanyar ellenkormányzás, kézifékes fordulók - ez nyilván télen,
    van 1 betonos rakodó nálunk aminek mélyebb a közepe - oda akarunk vinni több kanna vizet és a vizes fékezést/ feluszást "gyakorolni" merre megy ki az autó segge /eleje

    a 2 elsőt egyébként már lecseréltem engem a Maloya győzőtt meg. és most probálgatom

    de meghagyatam a 2 "régit" gyakorlópályán bólyának ha gyakorloni kell
    vagy defekt /kekékcsere miatt

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    válasz csibor #59 üzenetére

    Azt a mindenit ez aztán 1 elméleti gyakorlati és filozófiai sikon megírt gumiteszt!!! :C

    ehhez képest az enyém valamilyen adathalmazok sztohasztikusan vett elemző összehasonlításának tünik - de ezért remélem a szakértőbb szemek 1 kicsit jobban átlátják - de nem az csak az első gumiválasztásom paramétereit irtam meg adathalmaz formulában.

    apropó az aláírásodban szereplő tárgyakhoz mennyiért lehet hozzájutni - ha vlakinek felkeltené érdeklődését

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    válasz Kombat #57 üzenetére

    Azzal, hogy valaki sprotosan gyorsan vezetget - még nem lenne probléma ha csak ő / vagy csak a hasonló sorstársai lennének az utakon

    de ott vagyunk mink is 7köznapi vezetők vagy kezdőbb jogsival és kevér tapasztalattal/rutinnal

    sávváltáskor az oktatóm mindig azt mondta hogy nézzek hárta a vállam felett a "holttér" belátására ami tükörből nem látszik
    a baráton szerint ez veszélyes mert amikor hátra nézek valamerre rántok 1 kicsit a kormányon+ addig nem nézek előre és "bármi" történhet is arra és ez veszélyesebb - elég a tükörből hátra nézni

    na most erre mit lépjek/nézzek - inkább hátra nézek

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    válasz DaviD202 #72 üzenetére

    Szia

    http://www.marso.hu/gumi/Products/tyres.php

    -megnézve itt az árakat 17-18k szerintem jó ár érte
    főleg hogy 2010-ben eza tipus lett a befutó az ADAC teszten
    "http://www.adac.de/" - kell egy kis nyelvtudás

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

Új hozzászólás Aktív témák