Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eventus

    veterán

    válasz Potzee #8 üzenetére

    Ez igaz, de van akit nem zavar a hangja és a kinézete. De a többi gyártó varazslatainak nem dolok be. Enermax is hiper szuper talpat mutatott, de a corsairben már rég az volt. Másik ilyen a Zalman: nano folyadék és 90 liter/ óra szállítás. Corsair 120 és teljesen jó a viz/glikol keverék is.

    BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

  • Cifu

    nagyúr

    válasz Potzee #16 üzenetére

    Tehát még mindig létezik Seasonic belű Corsair táp, igaz? Ráadásul mintha szó lett volna róla, hogy az új AXi esetében már saját tervezésű, Foxconn bérgyártású példányok lesznek (ami inkább előre, mint visszalépés).

    Továbbá önmagában a CWT még nem jelent rosszat, a közép és felsőkategóriában megfelelő az alkalmazott technológia és alkatrészek. Ahogy írtam, én például azért nem veszek/szerelek be sehova VS szériás tápot, mert nem bízom a CapXon kondikban. De a TX/HX szériában nem láttam még olyat. A CX-ben SamXon-ok előfordulnak, de most már 5 éves CX430-asok rendületlenül dolgoznak tovább velük (csak már kicsit hangosan...). Ez viszont nem a CWT hibája, ők azt szerelik be, amit a vevő kér, a gyártósorban az, hogy a robot CapXon vagy Nippon kondikat forraszt fel, csupán beállítás kérdése. Corsair az, aki jóváhagyta ezt, így a felelőség is az övék - ahogy a garanciális ügyintézés is...

    Persze valahol ez is csúnya előítélet, mert láttam már eldurrant Nippon Chemi Con kondit is alig két éves FSP tápegységben (és a szomorú az, hogy az azonos elektromos hálózaton ülő ősöreg Chieftec GPS szériás táp probléma nélkül dolgozik azóta is, zéró púpos/eldurrant kondival)... :U

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák