Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ribizly

    veterán

    válasz Garfield.37 #29 üzenetére

    Nekem is az van és nagyon szeretem. Talán akkor újítanék be egy újabb Logitech egeret, ha ugyanabba a body-ba bele tennének egy high-end optikai szenzort. ;)

    |•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

  • vaakuum

    addikt

    válasz Garfield.37 #29 üzenetére

    G500 nagyszerű egér, a kezdetektől használom, bár már kétszer volt cserélve mindkét főgombjában a mikrokapcs. Mondjuk az elődjét jelentő mx500-ban is, de azt már vagy 8-9 éve csak a nej nyúzza, így annak hatványozottan kíméletesebb öregkora van.
    g500 lehet a harmadik mikrokapcs cserét már nem élné túl, vannak forrszemek, amik felváltak, és már direktben a nyákon lévő vékony rézre vannak forrasztva a kapcs lábai :(
    De lehet, hogy a hüvelykujjas gombjai hamarabb megadják magukat, mert mostanában azok is nagyon kapják az ívet.

    Ha logi csinálna azzal a formával (esetleg picit nagyobb méretben olyan egeret, aminek van vagy 6 hüvelykujjas gombja, és a gombjai könnyen cserélhetőek (vagy botor leszek, eleve foglalatban vannak, hogy forrasztás nélkül lehessen cserélni), engem azzal vennének meg kilóra. Meg persze egy olyan szoftvert hozzá, amivel tényleg bármit lehetne bindelni bárhová az egéren.
    És ami nekem még nagyon bejönne, ha az érzékelőt lehetne vagy +-15 fokos szögben elfordítani az egér hossztengfelyéhez képest. Na az nyagyon kellene, nekem kicsit befelé forduló csuklóval kényelmesebb, de úgy meg nem pont függőlegesen megy felfelé, ha előre tolom.

    [ Szerkesztve ]

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

Új hozzászólás Aktív témák