Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ElEvEn11

    senior tag

    válasz gulupeti #49 üzenetére

    FTeR már leírta, kb. ezt akartam én is. :D

    ;)

    Ha behal a Win, akkor a Documents mappában/könyvtárban/folderben (vagy éppen abban, ahová automatikusan be van állítva a tárolás, mentés) ugyanúgy ott vannak a cuccok. Elég egy bootlemezzel felhergelni a vinyót és már át is tudod másolni. Másrészt, ha már felhergelted a vinyót, akkor törlöd a rendszerspecifikus tartalmat róla és úgy teszed fel újra a rendszert. Harmadrészt reinstall mindenféle törölgetés nélkül szintén helyrehozhatja a dolgokat. Az, hogy melyik megoldást választod pusztán az dönti el, hogy milyen szinten roggyant meg a rendszer és melyikkel lesz kevesebb munka a helyreállítás. A format-reinstall kombó már legalább 98 óta nem kényszerű eljárás nálam.
    Az meg megint egy teljesen más kérdés, hogy mivel Én ortodox PC-s vagyok ezért szeretem a dolgaimat magam rendezni. Így nem igazán használom a Win által felkínált alap könyvtárakat. Sőt! Direkte idegenkedem tőle és egy fizikailag is másik vinyón tárolom. Ám ez szimpla szokás és mánia, ami nem fogható a rendszer felépítésére. :K

    [ Szerkesztve ]

    Szerintem az iLindowsdroid, egyedi GUI-val a világ legjobb op.rendszere. ;o)

Új hozzászólás Aktív témák