Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JordyG

    tag

    válasz Cifu #2 üzenetére

    Ez már csak így megy. Ami jó az államnak, nem feltétlen jó a benne élőknek, és tevékenykedőknek, és vásárlóknak.

    Illetve kénytelenek tudomásul venni, hogy ki kell fizetni egy termék valós árát, hisz döngeti a mellét, hogy én biza Amerikai vagyok, büszke vagyok, bagóért nem dolgozom. Hát akkor fizesse meg azt a terméket és ne mástól, máshonnan várja, hogy ott egy marék rizsért dolgoznak. /bizonyos értelemben még mindig a szolgaságban tartottakon élősködés megy/

    A szankciókkal megemelt árakon csak a vevő nem fog röhögni, mert ő az akivel bármilyen megoldás van vagy éppen nincs de kifizettetik.

    Az adott cégeket meg pont nem kell félteni, olyan tökét, tartalékokat harácsoltak össze, hogy simán megléphetnék az USA-ba költöztetés költségeit, és ha a gépeket veszteséggel is adják, ahogy jobbára most is, a játékok árán sokszorosan visszahozzák.

    Itt pont arról van szó, hogy egy Cent-et nem akarnak elengedni, és kapaszkodnak mindegyik peremébe.
    Kíváncsi leszek, hogy a következő konzol generáció, milyen áron fog a boltokban landolni, büntető vámmal, vagy anélkül, de akár így akár úgy a játékok árában szinte biztos várható 15-25% emelkedés, így ha lesz vám ezzel kompenzálnak, ha nem lesz akkor pedig röhögnek a vásárlón, hogy újra sikerült lehúzni őket.

Új hozzászólás Aktív témák