Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • X@b3e

    addikt

    válasz zippofcy #64 üzenetére

    De a célnak (csendesség) megfelelt. Most meg a boxot megóvja a 3 piros ledtől - BOX-ra a TT Tidewatert is előszeretettel rakják, arra tényleg jó.

    Vagyis többet költeni rá sznobság lett volna - olcsóbban vehettél volna egy komolyabb, hatékonyabb és halkabb léghűtést. Ez a játékszer a maga huszonezres árával meg nem volt jó másra, csakhogy elmondhasd, h "vízhűtés" van a gépedben - sztem meg ez a sznobság

    Van aki az elérhető árú cuccokat nézi le, én inkább a "sufnis" gyártásúakat - sufnis az Ordasi-féle rendszer volt, így ezt most nem értem...

    Minden technikai problémát az elérhető legegyszerűbb módon kell megoldani - akkor a feladat: végy egy játékra szánt, felső kategóriás konfigot. Hozd ki belőle a lehető legtöbbet, lehetőleg alapfeszen és legyen halk is. Ha nem tudod rá a megoldást, majd súgok

    Vagyis ha vízhűtést rakott be nyomós ok nélkül (pl csendesség) egyszerűen egy felvágós sznob - az előbb kitértem a nyomós okra. Sőt, el lehet menni a dizájn irányába is manapság, ez ám mekkpra sznobság tényleg.. Akkor akinek van szépérzéke, rá is szánja az összeget, emellett csendes gépe van az sznob. Értem..

    Meglehetősen kevesen járnak merci motoros UAZzal, ellenben a Yaris meg a Jazz eléggé népszerűek - a népszerűség oka inkább - itt is - az árnál keresendő. Járnának ők mással is, ha lehetne.. ettől még nem mondják rá, h hülye sznob, mert nagyobb autóval jár.

    ... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

Új hozzászólás Aktív témák