Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bot1978

    senior tag

    válasz -Solt- #44 üzenetére

    Rövidebben az a gond, hogy olyanok szólnak hozzá akiknek nincs, olyanok írják a cikket, akiknek nincs, csak kvázi kaptak egyet "kölcsön".

    Nekem csak egy DK2 van, mégis teljesen máshogy olvastam bele a cikkbe és a hsz-ekbe. Hónapok kellenek ahhoz, hogy egyáltalán megtanuld használni. A beállítás, a futtatott szoftver cfg-je stb.

    Ez pontosan olyan, hogy akkor keressünk elefánt helyett egy cickányt, aki még csak robogón ült életében, adjunk neki kölcsön egy ezres sportmotort azzal a céllal, hogy másnap írjon egy cikket a motorversenyzésről.

    Le fogja írni, hogy a mérnököknek még nagyon sokat kell dolgozni az ezres motoron ahhoz, hogy az első kanyarban ne dobd el a motort, mert 300-al kéne tudni vele menni abban az egyenesben, amiben én csak százzal mentem mégis elestem a kanyarban a végén és ez zavart és egyébként is tök zavaró volt végig, mert nyomta a tökeim, megfájdult a karom, a fülem és különben is, nem is lehet vele menni normálisan.
    Ezt fogja írni és nem azt, hogy "nem tudok motorozni és nincs, aki megtanítson".

Új hozzászólás Aktív témák