Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proof88

    addikt

    Én is dilemmában voltam régebben, hogy milyen padom legyen. Én nem használok gémer egeret, de azt tapasztaltam, hogy egy jó egérpad sokat dob az élményen. Használtan vettem egy Q-Pad XTR-t és nagyon tetszett, meg itt PH!-n egy emberke árul glidzeket, tőle rendeltem párat, kivágom és a talpakra ragasztom és nagyon jó érzés, mennyire csúszik az egér, nagyon jó érzés így irányítani!!! FPS-ben sokkal kényelmesebbnek éreztem! 2000 Ft volt 10 csík glidz, egy csík 10x2,5 centi asszem. Ez a pad kb 3-4 hét alatt koptatja el ezeket, ekkor leszedem, szemétbe dobom és felragasztom a következő adagot. Ha durván 1x0,5 centis darabokat vágok ki, 4 db-ot, akkor az összes glidz ebben az ütemben 1 év alatt fogy el. A pad 4-5 rongy volt használtan amúgy. Az egér pedig Logitech Pilot. :D Csak a formája lehetne kényelmesebb. :D Az átlagos egerekkel a formájuk a bajom.
    Meg próbáltam a func series 10-et is asszem vagy 20-as, nem volt rossz, de gyorsabban koptatta a glidzeket.
    Aztán most vettem steelseries QCK Mini-t, ez szövet és rájöttem, hogy előnye a műanyag padokkal szemben, hogy halkabb. :D De talán műanyagon jobb vagy nem tudom... Mondjuk QCK-ból ezerféle van, műanyag alapú szövet is, meg műanyag felületű is. De a lényeg, hogy ezen is a glidzeket használom, nagyon szépen siklik. És persze a szövet sokkal lassabban is koptatja el a glidzeket. Ezt egy Logitech RX300-zal használom. Mondom, nem használok gémer egereket. :D Szívesen kipróbálnék, de venni nem hiszem, mert drágák. Meg félnék, hogy nem érezném a különbséget 1600 meg 3200 DPI között. Meg azt se tudom, hogy mostani egereim másodpercenként hányszor küldik a pozíciójukat a gépnek. :B Mert ugye gémeréknél alap az 1000 Hz. :) Meg azt mondják, az fontosabb, mint a minél nagyobb DPI-k. Hát én nem értek hozzá. :) De az biztos, hogy egy jó egérpad sokat jelent, olcsóból is van jó szerintem, pl a QCK-sorozat, és glidzeket érdemes használni. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák