Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _Smooth

    senior tag

    válasz t72killer #248 üzenetére

    Nem nekem lesz a konfig és nem akarunk feleslegesen pénzt kihajigálni az ablakon. Az eredeti ötlet egy AlienWare 18" NB lett volna O.O Kb 1,2-1,5MFt-ért. Erről sikerült átbeszélnem egy i5 + 980 konfigra mITX alapokon, hogy egy látványos, de kis méretű, könnyen cipelhető cucca legyen.
    Viszont kissé feleslegesnek érzem azt difiért osztogatott többletet. Ma-holnap elfut egy 970esen is minden (110k-ból Asus OC), aztán, ha valami elakadna, akkor majd cserél (használtan ezt eladni és a legújabbat megvenni - szerintem jobb lehet, mint most a jelenlegi legjobbat, ami talán kicsit túlméretezett).
    Amúgy asszem, pont ilyen ACU és társai futnának rajta (jellemzően inkább régebbi játékok, de ez tutira felkerül majd).
    Az ITX miatt pedig SLI biztosan nem játszik.
    De jól sejtem, hogy 16GB RAM egy ilyen rendszerben ilyen igények mellett teljesen felesleges, ugye?

    # I got bored one day and put everything on a bagel...

  • jedis

    senior tag

    válasz t72killer #248 üzenetére

    Hát én nem tudom, de ez a CF, és SLI nekem is évek óta basztassa a csőrömet, és évek óta ilyen alaplapokat is veszek, hogy "majd most", de ahogy nézem a teszteket nagyon ritkán skálázódik tökéletesen ! Amikor odaértem, hogy kevés volt egy kártya, és el kezdtem gondolkozni a másikon, mindig jött egy jó ajánlat a régire, és egy jó vételi lehetőség egy újabb , erősebbre ! Majd egyszer talán ! :D

    Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

Új hozzászólás Aktív témák