Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MK VII

    veterán

    válasz inspiroyhome #29 üzenetére

    Én pont most szombaton töröltem magam... :)

    Tele lett a hócipőm a sok felszínes ismerősömmel illetve az indokolatlan ismerősnek jelöléssel. Boldog boldogtalan "aki épp látott már legalább egyszer az utcán" bejelölt.

    Nem hiányzik a lájkvadász közösség aki arra vár mikor tölt fel valaki egy képet vagy tevékenységet,hogy lájkolni tudja aztán még alá is írhasson valami marhaságot.. Undorom lett az emberektől.. Már kb mindenkit le kellett tiltsak,mert nem képesek viselkedni nyilvánosan.. Egyre jobban elfajul a világ és túl sokat engednek láttatni magukból az emberek.. Senkinek nincs már egy kis intim szférája,mert pukizott a 2 éves kisfia és már tölti is fel,hogy a szomszéd Marcsi tuja lájkolni főzés közben amit természetesen ő is feltesz a faszbúkra,hogy milyen töltött kápit csinált miközben a kutya szétrágta a papucsot és a nagypapinak betört az orra,mert rálépett a gereblyére a kertben és orrba baszta,.
    Hányok ettől a mentalitástól már komolyan.

    Akinek kellek,el akar érni,hiányzom neki az meg felhív telefonon vagy meglátogat ahol lakom.. A többi embernek meg semmi köze hozzám.. Akire én kíváncsi vagyok azt felkeresem és ugyan így fordítva..
    Szerintem ez lenne a természetes..

  • MK VII

    veterán

    válasz Khelben #32 üzenetére

    Én inkább azt mondanám,hogy egyre inkább a komplett faszbúk társadalmat minősíti és engem is,ha maradok azon a hitvány oldalon.

  • MK VII

    veterán

    válasz #35193216 #36 üzenetére

    Mert az egész faszbúk kb egy üzenőfal? :)
    Amúgy 6 perc alatt 3 hsz-t írtál ami elfért volna 1 hsz-be is. Nem vagy Te egy kicsit faszbúk függő? :D

  • MK VII

    veterán

    válasz sb #40 üzenetére

    Nekem nem azzal van bajom,hogy elveszi a szabadidőm,mert vegye el akármi a szabadidőm csak ne hiába...
    Itt azzal van a baj mikor emberek a munkaidejükben és minden más egyéb tevékenységet félretolva faszbúkoznak. De hát ez már megint egy másik emberi sajátos tulajdonság..

    És igen eszközök persze és úgy használja mindenki ahogy akarja.. Én pl most pont sehogy nem akarom használni.. Ez az én egyéni döntésem ugye.. :)

    Megint előjött ez a lehet barlangban is élni,de minek szöveg.. Amúgy igazad van..
    Viszont nem muszáj faszbúkkal élni ahhoz,hogy ne barlangban éljen az ember.. :)

  • MK VII

    veterán

    válasz orbano #43 üzenetére

    Te miről beszélsz? Jézusom.. Olvasni is szörnyű amiket írsz.. :D
    Rohadtul nem ismersz,de hisz hogyan is ismerhetnél.. Viszont ennek fényében kérlek ne minősíts,mert én sem tettem. Amúgy én általánosságban minősítettem a faszbúk társadalmat.. Aki magára veszi az nem ok nélkül veszi magára. Látom neked sikerül magadra venned biztos nem véletlenül. :C

    Én annyit írtam,hogy azért töröltem magam,mert úgy láttam jónak.
    Igen én is nagyon sok hasznos cikkről vetem tudomást a faszbúk által,de mérlegeltem és úgy döntöttem,hogy nincs ott keresni valóm. Ebbe mi a hiba? Maradjak ott csak azért,hogy azok után a funkciók után kutassak amikkel kb nullára tudom szűkíteni a faszbúk által nyújtott pluszt ( mínuszt ) ?
    Kérdezem én.. Akkor mi értelme?

    Teljesen indokolatlanul minősítesz pedig nem is ismersz. A faszbúk is látszat. Az egész egy felszínes trágyahalom. Semmi emberiség nincs benne és nem azért,mert az emberek alapból embertelenek hanem,mert azzá teszi őket. ( Tisztelet a kivételnek !! )
    Teljesen tönkreteszi az emberi kapcsolatokat. Ma már a gyerekek sem mennek játszani a térre,mert ott élik az életüket és sajnos kis hazánkban ez még jobban kiéleződik a rossz gazdasági helyzet miatt.. Ugye sokszor mondjuk egy szegényebb hátrányosabb sorsú emberre,hogy neki ennyi jutott.. Hát igen neki ennyi jutott,de tehetne azért,hogy ne ennyi jusson.

    "Régen is megbeszélték ezeket a dolgokat a háziasszonyok, csak telefonon, a piacon sorban állva, vagy a ház előtt a padon ülve..."

    Pontosan.. Kimozdultak és tettek a társadalomért.. Most mit tesz a társadalomért bárki is?<-- (Ismét tisztelet a kivételnek) Faszbúkozik egész nap? Lájkolja a semmit? Megoszt faszságokat?
    Itt ez a probléma.. Nem maga a faszbúk hanem,hogy mit tesz az egyén magáért és az emberiségért. SEMMIT!

    Szóval én ebből a körből akartam kiszakadni és nem azért mert minősíthetetlen ember vagyok. Sőt..
    De tudod mit? Ennyi legyen a bűnöm,hogy hoztam egy döntést szabad akaratomból. És Te meg nyugodtan csámcsogj rajta,mert valószínűleg ennyit tudsz tenni.. Ugyan úgy mint a faszbúkos társadalom..
    :R

    [ Szerkesztve ]

  • MK VII

    veterán

    válasz #35193216 #49 üzenetére

    Nem voltam függő egyáltalán csak nem akartam látni mikor felmentem,hogy a sok semmítelen ember miket osztogat meg és nem akartam kutakodni,hogy hogy is tudom lenullázni a faszbúkomat,hogy semmit ne lássak,de mégis legyen faszbúkom.. Épp erről beszélek,hogy akkor minek? Felfogjátok? Ismeritek azt a szót,hogy minek? Vagy tényleg ennyire fura figura vagyok,mert kitörlöm magam a faszbúkról,ha úgy látom jónak?
    De most komolyan? Ha valaki törli magát egy közösségi oldalról az csak azért lehet,mert ott függött? Vagy csak azért lehet,mert minősíthetetlen ember? Vagy azért ne törölje magát,mert ki lehet kapcsolni dolgokat?
    Ne viccelődjünk már.. :)
    Töröltem magam és kész.. És azért,mert ÍGY láttam jónak. Azt hiszem pont nem én vagyok fura ember.. Az a fura ember aki nem képes tenni. Nem képes a döntéseit saját maga előtt vállalni. És nem képes kimondani amit gondol. És főleg az a fura ember aki más véleményére hagyatkozik,mert nincs sajátja.

    [ Szerkesztve ]

  • MK VII

    veterán

    válasz Tomcat #52 üzenetére

    "A többi igazán nem érdekes." +1,de inkább +100

    Aki igazán fontos az megtalál,mert meg akar találni. A többi ember meg teljesen mindegy,hogy ismer-e vagy sem.

  • MK VII

    veterán

    válasz #35193216 #55 üzenetére

    Általánosságban írtam mindent. Senkit nem akartam megsérteni azzal amit írtam.

    Igazából elbeszélgethetnénk egymás mellett naphosszat,mert nem vagyunk egyformák és ezáltal nem egyformák a társadalmi és egyéb nézeteink.. Viszont a magunk szemszögéből mindegyikőnk igaznak tartja azt amit állít. Szóval vég nélküli szópárbajba szerintem felesleges belemenni.
    Én töröltem magam.. És a véleményem az ami és úgy gondolkodok a dolgokról ahogy. A különbözőségünk a nézőpontunkban másságában rejlik amin nem igazán tudunk változtatni az emberi természetünk miatt.
    Részemről az off-nak vége. Már nagyon messze vagyunk a processzoroktól.
    További szép napot mindenkinek! ;) :R

  • MK VII

    veterán

    válasz orbano #71 üzenetére

    "demagóg antiszoc bullshit"
    Látom az iskolából Te is hiányoztál mikor az értelmes magyar beszédre tanítottak titeket.
    Felsorolásnál vessző.. Tudod :) A bullshit szöveg meg az értelmi sérültek szövege... Köszönöm a kimerítő emberismeretedet..
    Elbujdosok a sarokba és ki sem jövök onnan,mert más a véleményem mint a tied. :R

Új hozzászólás Aktív témák