Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MK VII

    veterán

    válasz orbano #43 üzenetére

    Te miről beszélsz? Jézusom.. Olvasni is szörnyű amiket írsz.. :D
    Rohadtul nem ismersz,de hisz hogyan is ismerhetnél.. Viszont ennek fényében kérlek ne minősíts,mert én sem tettem. Amúgy én általánosságban minősítettem a faszbúk társadalmat.. Aki magára veszi az nem ok nélkül veszi magára. Látom neked sikerül magadra venned biztos nem véletlenül. :C

    Én annyit írtam,hogy azért töröltem magam,mert úgy láttam jónak.
    Igen én is nagyon sok hasznos cikkről vetem tudomást a faszbúk által,de mérlegeltem és úgy döntöttem,hogy nincs ott keresni valóm. Ebbe mi a hiba? Maradjak ott csak azért,hogy azok után a funkciók után kutassak amikkel kb nullára tudom szűkíteni a faszbúk által nyújtott pluszt ( mínuszt ) ?
    Kérdezem én.. Akkor mi értelme?

    Teljesen indokolatlanul minősítesz pedig nem is ismersz. A faszbúk is látszat. Az egész egy felszínes trágyahalom. Semmi emberiség nincs benne és nem azért,mert az emberek alapból embertelenek hanem,mert azzá teszi őket. ( Tisztelet a kivételnek !! )
    Teljesen tönkreteszi az emberi kapcsolatokat. Ma már a gyerekek sem mennek játszani a térre,mert ott élik az életüket és sajnos kis hazánkban ez még jobban kiéleződik a rossz gazdasági helyzet miatt.. Ugye sokszor mondjuk egy szegényebb hátrányosabb sorsú emberre,hogy neki ennyi jutott.. Hát igen neki ennyi jutott,de tehetne azért,hogy ne ennyi jusson.

    "Régen is megbeszélték ezeket a dolgokat a háziasszonyok, csak telefonon, a piacon sorban állva, vagy a ház előtt a padon ülve..."

    Pontosan.. Kimozdultak és tettek a társadalomért.. Most mit tesz a társadalomért bárki is?<-- (Ismét tisztelet a kivételnek) Faszbúkozik egész nap? Lájkolja a semmit? Megoszt faszságokat?
    Itt ez a probléma.. Nem maga a faszbúk hanem,hogy mit tesz az egyén magáért és az emberiségért. SEMMIT!

    Szóval én ebből a körből akartam kiszakadni és nem azért mert minősíthetetlen ember vagyok. Sőt..
    De tudod mit? Ennyi legyen a bűnöm,hogy hoztam egy döntést szabad akaratomból. És Te meg nyugodtan csámcsogj rajta,mert valószínűleg ennyit tudsz tenni.. Ugyan úgy mint a faszbúkos társadalom..
    :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák