Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #24650752

    törölt tag

    válasz Peter13 #7 üzenetére

    Az nem döbbentett le, amikor rányomták a tápokra, billentyűzetekre, egerekre, meg miegyebekre a Gamer Editiont? Itt ugyanez megy. Amíg valamiből hasznot lehet húzni, addig meg is fogják próbálni.

  • #24650752

    törölt tag

    válasz KAMELOT #26 üzenetére

    Imádom ezeket a hozzászólásokat. :) Én megmutattam a bankszámláimnak ezeket a virtuális izéket (számokat) és köszönik szépen, nagyon örülnek nekik. De biztos, én vagyok a hülye, vagy valamit nagyon rosszul csinálok, hogy most már a profit jön, nem a sok mínusz... :)

    (#18) Duliee: de rosszindulatú a fiatalember... Rögvest dobom is ki a tápodat az ablakon. ;]

    [ Szerkesztve ]

  • #24650752

    törölt tag

    válasz t72killer #33 üzenetére

    Egy konkrétat gyűjtök és támogatok folyamatosan, az pedig kizárólag a bitcoin. Eddig csak SHA-256, semmi scrypt. 1-2 hónapja gondolkodok erőteljesen azon, hogy belekezdjek-e a scryptbe, de ha neki is lódulok, azt csak azért fogom tenni, hogy mind egy szálig visszaforgathassam ASIC-ba.
    A vasak vegyesek, van a pakkban BFL, ASICMiner, BitBurner, TechnoBit és KnC, a legújabbra pedig egyelőre csak pályázok: HashFast Baby Jet.

    (#34) KAMELOT: akkor mondhatjuk, elhamarkodott kijelentés volt. :) Én pont az látom, hogy egyre többen állnak rá a bányászatra olyan szinten, hogy a hétköznapi munkájukat adják fel érte. Akkor valami csak van, ha ekkora nehézség és ilyen feltételek mellett is megéri sokaknak csinálnia ezt a tevékenységet (akár ekkora áldozatokat hozva). Mondjuk az is hozzátartozik, hogy ezek az emberek nem 2 Jalapenoval kezdik el űzni az ipart.

    (#35) mekker: a legjobb példákat hoztad fel a Bitcoin ellen... Mert amit a bankok csinálnak, az nem undorító és amit egyes szervezetek megengednek maguknak, az nem nyilvános csalás, igaz? Csak a Bitcoin létezik, amire ráhúzhatják a magadfajták a sátán pénze jelzőt. Aha, nem nyújt állami bevételt, amíg nem forintosítod? Ja, hogy innen fúj a szél... Kezdem felfogni, vajon kik tollából születhetnek ezek a hozzászólások a számukra gyomorforgató "heti reklámok" alkalmával. :)

  • #24650752

    törölt tag

    válasz mekker #43 üzenetére

    Mert te aztán baromi sok dolgot hoztál fel érvként a mostani rendszer mellett és a Bitcoin ellen. Idejössz, fröcsögsz négy sort arról, hogy a Bitcoin csak a pénzmosás melegágya, egy nagy büdös piramisjáték és egy semmiből létrejövő fizetőeszköz az egész, ezért szarnak tartod még az alapötletét is, csak mert neked nem tetszik. Mosod kezeidet, nem pártolod a bankokat, de elkezdesz ömlengeni róla, hogy mégis milyen nagyszerű előnyei vannak. Persze, a banki kozmosz bűnözőit már nem akarod a témához kapcsolni, miközben te magad hoztad szóba őket korábbi hozzászólásodban. Számodra hülye gyerekek találták ki a szóban forgó dolgot, ezzel kvázi lehülyézed mindazokat, akik kicsit is kapcsolódnak a kriptopénzek világához, de mégis te érzed megsértve és megrágalmazva magad. Gratulálok az érvrendszeredhez, merőben különb, mint a többi szidalmazóé és igazán lenyűgöző!

    Alapjában véve béketűrő ember vagyok, de ez a fajta n+egyedik hozzáállás már nálam is lecsapja a 32 amperes kismegszakítót. Javaslom, inkább vagy tartsd magadban, vagy tálald finomabban, és akkor talán a magamhoz hasonló "hülye" alakok sem fognak a torkodnak ugrani az ilyen szafságok miatt! Én sem megyek a kékek topikjába trollkodni csak azért, mert zöld processzor dolgozik a gépemben, pedig ugyanúgy látom mindkettőben az előnyt, ahogyan a hátrányt is. Úgyhogy szerintem nem én vagyok az, aki gyűlölködve néz a másikra, illetve akinek át kellene gondolnia, milyen eszmét is támogat.

    Hogy kissé kapcsolódjunk a témához is, vonatkoztass el egy kicsit és helyettesítsd be a Bitcoint a mostani rendszer helyére. Ugye, hogy el lehet képzelni, ha már a 62. hozzászólásodban hasonlatot tudtál vonni a téma tárgya és az előzőleg ellene érvként felhozott szavak között, mint a befektetés, részvény, valuta...

    Kontra-kontra alapon részemről lezártam a vitát. További jó időtöltést! :R

Új hozzászólás Aktív témák