Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz AxBattler #120 üzenetére

    Néztem én, de mITX méretben nem láttam - nyilván persze nem a 30-50e+ kategóriát néztem, de akinek annyi van házra, annak legyen a belevalóra is. Mag nem is az ilyen gamer-kockákat mint a Prodigy és társai, de azokba meg SFX/ATX táp való.
    mATX-ben már vannak bővítő slotok, de megint csak flex meg SFX/ATX tápokkal, és azok már ritkábban kicsik.
    Tényleg érdekelne milyen házakra gondoltál. Nyilván, paneltápot/picoPSU-t lehet nagytoronyba is rakni ha valaki arra gerjed, szóval kifejezetten az ilyennel tervezettek az érdekesek...
    Nekem egyelőre egy áthidaló megoldásként 8e-ért lett egy LC-Power LC-1360mi lett, 75W-os paneltáppal, a végleges megoldást még keresem...

    "Vajon miért örülnek egyesek az 53W TDP-nek?" - egy 75W-os paneltápnak az is elég sok... mert még proci is kell mellé, meg RAM, meg háttértár, az alaplapokról nem is beszélve... 90W már határeset, a 160W-os picoPSU meg már-már meghajtja a 100W-os VGA-t is egy 25-35W-os proci mellett...

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák