Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gusztáv

    addikt

    A mi cégünknél is az ide IT konferencián elég sokszor előkerült a tablet kérdés. Az igény pont az értékesítő kollégáktól jön, akik sokat utazna, találkoznak ügyféllel, az IT-nak meg borsózik tőle a háta, mert ő fog szívni vele.
    Én úgy látom, hogy a Win 8 igenis megmozgatta a cégek fantáziáját, látnak benne lehetőségeket. De ez elmondható a WP7-es telefonokról is. Jó dolog az ipad, de sok cégnél használnak Active Directory-s környezetet és ahhoz nem nagyon lehet illeszteni. Az Activesync-es push email meg nem épp a biztonság csúcsa, meg funkciónailtásban sem hasonlítható egy vpn-es csatlakozáshoz.

    Igazából egyik nagy üzleti gyártó sem túl aktív tablet vonalon (Lenovo, Dell, HP), de szerintem ez Win 8-al változni fog. A Win 7-el való párhuzamos működésben sem látok nagy problémát, az alapok elég közel állnak egymáshoz. Simán el tudom képzelni, hogy csak tableten fogják használni az új rendszert, plusz pár speciális területen, ahol hasznos az ujjal való vezérlés. Destktop vonalon nem nagyon látok okot a váltásra.

    [ Szerkesztve ]

    Laci

Új hozzászólás Aktív témák