Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz menalcas #14 üzenetére

    jah, csak ez nem netbook-konkurenciának készült :) hanem, hogy odadobd a tv elé és kész...

    az alapvető probléma szvsz. a következő:

    anno:
    a c64 egy külön platform volt, amire millió hangulatos játék íródott és ebben volt a sikere...

    most:
    van egy ilyen notebook/netbook kaliberű, kijelző nélküli egybegép c64 névvel, ami kb htpc-nek jó...

    na, én jövőt akkor látnék benne, ha egyoldalról jó lenne a cucc htpc-nek (ez az oldala rendben is van), más oldalról meg mondjuk összehoznának steam mintájára egy online rendszert, majd "fullhd-sítenék" sorban (úgy, hogy a mai elvárásoknak megfeleljenek) a régi c64-es játékokat, amik platform-exkluzívak lennének és viszonylag olcsón lehetne hozzájutni kizárólag letölthető formában... :K ezzel pusztán annyi a gond, hogy marhanagy benne a rizikó... egyrészt óriási költség lenne sorban felújítani a régi nagy címeket és hangulatossá tenni, aztán, ha ez nem sikerül, akkor bukta az egész...

    alapvetően teljesen más volt a régi c64 funkciója, mint a mostanié...

    #22: igen, htpc-t írtam is mindenhol... csak hát ebben a formában elég gyenge... mellesleg egy htpc-t én jobban el tudok képzelni "kisdoboz a tv alatt+wireless billentyű+egér" felállásban... kellene még valami plusz dolog, amivel el lehet adni (a c64 név mellé)

    [ Módosította: dabadab ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák